czwartek, 29 września 2016

Biała kuchnia ze złotymi dodatkami


Biała kuchnia to rozwiązanie bardzo modne i zarazem uniwersalne. Biel idealnie komponuje się w stylu nowoczesnym, skandynawskim, ale także prowansalskim i wielu innych. Ta kuchnia jest otyle wyróżniająca się na tle innych aranżacji, że dodano tutaj złote akcenty.
Złote dodatki to bateria umywalkowa,  gałki/ uchwyty do szafek, ale także oświetlenie czy stojaki na świeczki.
Zresztą ta kuchnia ma klimat, stare przedmioty idealnie współgrają z nowymi, a dekoracje wcale nie są "typowo kuchenne". takie jak obrazki w czarnych ramach poustawiane na komodzie. 

Ozdoby w tej kuchni to także stary piec kaflowy, czy ładnie wyeksponowane szklanki i słoiki na półce. Sporo miejsca zajmuje także drewniany stół. Nad nim zawieszono trzy złote lampy (każda o innym kształcie). 
Zastosowanie złotych dodatków w tej aranżacji to dowód na to, że ten kolor może być także bardzo delikatny, ładnie wykańczać pomieszczenie i nadawać oryginalności. 


zdjęcia pochodzą ze strony cocokelley.com via per jansson - zamieszczone za zgodą

8 komentarzy:

 1. Mi się najbardziej podoba stół i krzesła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy białych kuchniach zawsze jest to ryzyko, że może sprawiać takie surowe, "kliniczne" wrażenie - ale tu nie ma o tym mowy, bo dodatki nadają wnętrzu ciepła i charakteru. Piękna aranżacja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super to wygląda! :) szczególnie gdy sama zaczynam urządzać kuchnię w takim stylu, bardzo podoba mi się i pasuje do białej kuchni taka wisząca drewniana lampa jak ta http://www.lightwoodsklep.com/_p/prd1/4550936451/product/lw22-01-29-lampa-wisz%C4%85ca%2C-sufitowa kupiłam jeszcze niedawno, przeszło dwa tygodnie temu i w kuchni o białych kolorach taka lampa pięknie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko na tak, za wyjątkiem złotych dodatków i ordynarnie wiszącego kabla, który łączy trzy lampy nad stołem z prądem. Szło to rozwiązać bardziej estetycznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biel + złoto to jest to :) Mnie się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda naprawdę fenomenalnie, wysokie pomieszczenia biel i złoto :) Mieszkanie wygląda jak pałac :)
  Czekam na kolejny inspiracje
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się taki styl, dobre połączenie bieli i złota, a co do lamp to też bym tutaj widziała bardziej drewniane lampy, te z linku od lightwoodsklep.com wymienione wcześniej przez kogoś są przecudne

  OdpowiedzUsuń

Instagram