Bez kategorii

Małe mieszkanie 38m2 – aranżacja

Małe mieszkanie o powierzchni 38m2. Wnętrze to pokój dzienny połączony z sypialnią, kuchnia, przedpokój, łazienka i balkon.  Aranżacja małego mieszkania może stanowić problem. Jak pomieścić wszystkie „niezbędne przedmioty” i nie „zagracić” mieszkania? Odpowiedź jest prosta minimalizm. Po prostu często okazuje się, że „niezbędne przedmioty” wcale nie są takie niezbędne, przyzwyczajamy się do ich obecności i wydaje nam się, że nie możemy bez nich funkcjonować.
Często jednak przeprowadzka do innego miasta czy kraju, gdy trudno zabrać tyle rzeczy ze sobą weryfikuje czego potrzebujemy …
Zobaczcie aranżację tej skandynawskiej kawalerki …

Małe mieszkanie 38m2 – aranżacja

Pokój dzienny połączony z sypialnią, a w nim sofa, łóżko, fotel, stolik, delikatne ozdoby oraz półki, na którym jest miejsce na przechowywanie przedmiotów oraz telewizor, radio itp. Z pokoju przechodzi się także na przyjemny balkon, na którym umieszczono stolik z krzesłami.
Kuchnia to odrębne pomieszczenie w jasnych kolorach, fajnie miejsce na stół. Łazienka kremowo -biało – szara, z niezbędnymi urządzeniami. Na uwagę zasługuje przedpokój. Stolik z książkami, magazynami oraz okularami  wygląda elegancko i kobieco. Z perspektywy przedpokoju widać także fajną małą garderobę.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *