Bez kategorii

Mały dom z antresolą

Mały dom o powierzchni 92m2 z antresolą. Pięknie położony na osiedlu doków jednorodzinnych przy szwedzkim wybrzeżu (zdjęcie powyżej). Dzięki zastosowaniu antresoli (oraz jasnych barw) niewielki salon jest przestronny i przytulny. Zresztą w podobnej stylistyce są wszystkie pomieszczenia (sypialnia, korytarz spełniający funkcję tv – na górze, domowe biuro, łazienki, aneks kuchenny,kolejna sypialnia – na dole). Dom nie jest duży, ale myślę, że idealny dla małżeństwa czy pary lub nawet małżeństwa z dzieckiem, którzy pragną spokoju ….

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mały dom z antresolą – salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Białe szafki kuchenne, drewniany stół w jadalni oraz drewniana komoda i klika delikatnych dekoracji idealnie ze sobą współgrają i dopełniają aranżacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mały dom z antresolą – na górnym piętrze umieszczono sypialnię oraz kącik do oglądania tv z widokiem na salon. Z uwagi na konstrukcję budynku górne piętro ma klimatyczne skosy.
Mały dom z antresolą
Do domu przynależy także pomieszczenie gospodarcze, osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaków, w jednym budynku mieszkają dwie lub trzy rodziny.
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *