niedziela, 2 października 2016

Jak urządzić małe trzypokojowe mieszkanie


Jak urządzić małe trzypokojowe mieszkanie - czyli aranżacja wnętrza o powierzchni 57m2. Na tej niezbyt dużej powierzchni umieszczono pokój dzienny, sypialnię, pokój dziecka, kuchnię, łazienkę i korytarz. 
Pokoje nie są duże, ale każdy z nich spełnia swoją funkcję. Wszystkie pomieszczenia są jasne (przewaga bieli), mebli jest niewiele, a dodatki ładnie wypełniają przestrzeń.

Właśnie te elementy czyli jasne kolory, mała ilość przedmiotów oraz dodatki powiększające optycznie wnętrze (jak lustro)  to "w pigułce" recepta na to, jak urządzić małe trzypokojowe mieszkanie.
Mieszkanie nie jest specjalnie luksusową przestrzenią, jednak może być bardzo przyjemnym wnętrzem dla życia dla małej rodziny!


zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

4 komentarze:

 1. Piękne aranżacje. Najbardziej podoba mi się kuchnia, przypomina mi tę z mojego domu rodzinnego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam skandynawskie wnętrza! Twój blog jest wyjątkowo ciekawy, chciałabym, aby znalazł się na liście najlepszych blogów o wystroju wnętrz! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie można pobierać odznakę Blogu na medal :)


  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, jasne przestronne wnętrza!

  OdpowiedzUsuń
 4. przynejmniej w jednym pokoju trzeba postawic na ciekawa strukture dekoracyjna (magnat ma ogromny wybór) któa ożywi rpzestrzen i bedzie oryginalnym rozwiazaniem

  OdpowiedzUsuń

Instagram