poniedziałek, 24 października 2016

Jednopokojowe mieszkanie - aranżacja


Jednopokojowe mieszkanie czyli aranżacja skandynawskiej kawalerki. Pokój spełnia funkcję dzienną i sypialnianą. Jest urządzona w minimalistycznym stylu, czyli mamy tutaj sofę, łóżko, szafę, stolik, dywan, zasłonki, pufę i obrazki. Ściany są białe, podłoga beżowa - drewniana, meble szare i białe, inna kolorystyka pojawia się w poduszkach i ... roślinach.


Jak to w kawalerce pokój jest tylko jeden, jednak w tym małym mieszkaniu jest także kuchnia i łazienka.  Kuchnia biała można by stwierdzić, że w typowo skandynawskim stylu, z przewagą bieli, łazienka "dość ekonomiczna", czyli dla niektórych mogła by być uznana za "nadającą się do remontu" :)
źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

6 komentarzy:

 1. pięknie! jasno, czysto ale i przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra przykład pięknej, nieudawanej skandynawii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się taka aranżacja wnętrz. Gdyby nie ten blog, to musiałabym chyba skorzystać z biura projektowania wnętrz. Również mam małe mieszkanie z jednym pokojem i nie wiedziałam w jaki sposób mam zaprojektować swoje mieszkanie. Patrząc na te zdjęcia, to już wiem, że to będzie kolor biały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki odpowiedniej gamie barw nie widać nawet, że to mieszkanie jest małe. naprawdę kawał dobrze wykonanej roboty. Jasno, nowocześnie i ze smakiem, najważniejsze jest jednak to, że wnętrze pozostało przytulne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne mieszkanie. Okazuje się, że nawet kawalerka może wyglądać luksusowo. :) No szkoda tylko, że dla wielu z nas zakup nawet takiego malutkiego mieszkanka łączy się z kredytem na pół życia :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybym dalej był singlem to mogę iść mieszkać do takiej kawalerki choćby od dziś :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram