sobota, 8 października 2016

Skandynawska kawalerka


Skandynawska kawalerka czyli jednopokojowe mieszkanie urządzone w jasnej kolorystyce. Dominuje tutaj biel i to dzięki zastosowaniu stonowanych kolorów, bardzo przemyślanych dodatków oraz spójności stylistycznej stworzono wielofunkcyjny pokój (sypialnia, przestrzeń dzienna, jadalnia) bez wrażenia zagracenia wnętrza! 
Wszystkie dekoracje są bardzo przemyślane, co nie oznacza, że nudne (zobaczcie ścianę z ekspozycją obrazków - motyli i innych owadów), szklano-metalową witrynkę (zieloną).


To mieszkanie to także łazienka, kuchnia i przestrzeń przechodnia. Mieszkanie może nie jest szczególnie luksusowe, ale myślę, że niejedna osoba czułą by się dobrze w takiej skandynawskiej (lekko romantycznej) stylistyce wnętrza!


źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

3 komentarze:

 1. Jest cudowna - wszystko co potrzeba tam się znalazło! i sypialnia i salon i jadalnia ! Bardzo mi się podoba - białe jest piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,

  Bardzo przyjemne i delikatne wnętrze. Bardzo zaciekawiła mnie podłoga. Widać oryginalne deski malowane na biało. Czy jest możliwość aby poznać typ farby? Lakieru? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Skandynawskie wnętrze to moje marzenie :) czy ktoś widział taką samą albo podobną narzutę jaka jest na pierwszym zdjęciu (ta szara leżąca na łóżku, chyba robiona na drutach lub stylizowana)?

  OdpowiedzUsuń

Instagram