sobota, 19 listopada 2016

Akwarium w salonie - aranżacje


Akwarium w salonie to bardzo efektywna ozdobą salonu. Wystarczy spojrzeć na te aranżacje. Wkomponowanie akwarium w architekturę pokoju dziennego wymaga kreatywności, ale z pewnością doda to wnętrzu oryginalności i szyku.
Akwarium możne mieć prostokątną czy kwadratową bryłę, ale nawet małe okrągłe akwarium ze złotą rybką ożywi salon i zapełni puste miejsce. Taki "szklany dom" rybek to także ozdoba niebanalna, zmieniająca się, gdyż można obserwować zza szyby życie kolorowych żywych istot.

Jeśli  jesteście na etapie planowania własnego akwarium w salonie lub innym pomieszczeniu lub szukacie akcesoriów do dekorowania i utrzymania sprzętu akwarystycznego to warto odwiedzić sklep http://www.plantica.pl/ - duży asortyment, dobre ceny.
W sklepie plantica można kupić zarówno małe, jak i duże akwaria, akcesoria akwarystyczne, a nawet produkty do budowy i pielęgnacji oczka wodnego.

źródło zdjęć 
1 - Okeanos Aquascaping, 2 - Aquarium Architecture, 3 - Affiniti Architects, 4 - Courtney Kleeman Design, 5 - SCE Construction

6 komentarzy:

Instagram