piątek, 4 listopada 2016

Naturalna sypialnia


Naturalna sypialnia czyli urządzona w minimalistycznym stylu, w jasnych, cielistych kolorach. Idealna dla osób lubiących "styl eko". W tej sypialni jest drewniana podłoga w kolorze naturalnej deski, białe ściany, łóżko z pościelą idealnie komponującą się z całą stylistyką, drewniane biurko i kilka dodatków.
Mebli jest mało, część przedmiotów została ustawiona na podłodze i aby nikogo nie zmylić, jest to taki element stylizacji. Ma być lekko i naturalnie.
Wnętrze nadawało by się do zamieszkania przez zdeklarowanych minimalistów, ja obserwuję, że taki trend w aranżacji wnętrz i życia jest coraz bardziej popularny ...

Czyli minimalizm w szafie (widziałam blog, na którym osoba go prowadząca uważa, że wystarczy nam jedynie 37 sztuk ubrań na sezon i to paradoksalnie powoduje, że zawsze mamy się w co ubrać czy zdjęcie z facebooka jego założyciela Marka Zuckerberga, który w szafie ma tylko klika ubrań w kolorze szarym i mówi, że takie upraszczanie otaczających go przedmiotów, powoduje, że w życiu skupia się na rzeczach ważnych), w przedmiotach (na yt można zobaczyć osoby, które posiadając tylko dwa talerze i dwie szklanki czy 5 kosmetyków) oraz właśnie w aranżacji wnętrz!
Podoba Wam się taka naturalna sypialnia?


źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

8 komentarzy:

 1. Cenię mininalizm za to, że jest mało powierzchni do sprzątania. Biel zawsze symbolizuje dla mnie czystość. W Twojej propozycji razi mnie róg z książkami, świaczką i koszem. Taki niepotrzebny i niebezpieczny bałagan.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie to kwintesencja dobrze urządzonej sypialni. To miejsce, w którym mamy odpocząć i zregenerować siły do następnego dnia. Nie ma sensu zagracać go zbędnymi meblami czy dekoracjami. Ma być prosto i schludnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. rzekłbym nawet że bajeczne wnętrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałby się jeszcze jakiś chłodek, który uzupełniłby ten sielankowy klimat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z czego wykonany jest ten klosz? Wygląda ciekawie, ale moim zdaniem zbyt ciężko, za bardzo dominuje w stosunku do reszty rzeczy w tej sypialni.

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi się :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Z chęcią wprowadziłabym się do takiego minimalistycznego mieszkania. Nie lubię, kiedy we wnętrzach "dużo się dzieje", dlatego ta aranżacja jak najbardziej mi się podoba. Kto wie, może w przyszłości odważę się na remont i urządzę mieszkanie właśnie w ten sposób? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby biel, a za każdym razem coś innego :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram