piątek, 30 grudnia 2016

Międzyświąteczny czas - dekorowanie domu


Okres międzyświąteczny i Nowy Rok to także czas spędzonym w rodzinnej atmosferze. Chciałabym Was zabrać do domu blogerki Karine z bloga Bodie and Fou.
Prowadzi ona życie na dwa domy, w Anglii i Francji. Gdy nie mieszka w którymś z domów, wynajmuje go. Pracuje jako freelancer, pisze artykuły, prowadzi sklep internetowy.W jej domu dominują minimalistyczne dekoracje, nawet prezenty na święta wykonywała (obrazki) i pakowała własnoręcznie - diy.
Patrząc na zdjęcia można poczuć jeszcze raz świąteczną atmosferę :)

 Zdjęcia autorstwa karinecandicekong.com, zamieszczone za zgodą autorki

8 komentarzy:

 1. Też chciałabym mieć tak minimalistycznie urządzony dom ;) A tak naprawdę to jest piękny! Sama bym przeniosła z niego te drobne elementy do swojego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Minimalizm zawsze jest piękny, lecz trudny do zachowania. Prezenty świąteczne zapakowane cudownie. Do Siego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z komentarzem wyżej, minimalizm jest zawsze na czasie. Podobają mi się ślicznie zapakowane przez ciebie prezenty. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, zdjęcia wyglądają pięknie. Sama zakochałam się w takim minimalistycznym pakowaniu prezentów i bardzo chętnie pakowałam w tym roku prezenty w papier pakowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem to zdjęcia wykonują tu największą robotę. Gdyby nie one - jasne, wyraziste, przepełnione fajnymi dodatkami. Jestem na tak! :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Niby minimalistycznie, a jednak pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Minimalizm jest przepiękny. Przesadne dekorowanie wszystkimi kolorami tęczy jest passe. Zawsze na święta mój dom jest delikatnie przystrojony dodatkami w jednym kolorze ale takimi zrobionymi ręcznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny dom. Bardzo podoba mi się galeria zrobiona z obrazów. Bardzo lubię takie elementy wystroju. Jeśli chodzi o świąteczne dekoracje, jestem wierna zasadzie im mniej tym lepiej :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram