czwartek, 22 czerwca 2017

Przyjęcie urodzinowe - inspiracja


Przyjęcie urodzinowe - inspiracje jak zaaranżować urodzinową imprezę dla chłopca (zdjęcia 1, 3-4) oraz dziewczynki (zdjęcia 2, 5-6). Co ciekawe pierwsza propozycja to dekoracje oraz wypieki przygotowane do celebrowania tego dnia w domu, druga propozycja to ozdoby i przekąski przywiezione przez kreatywną matkę dziewczynki do restauracji. 
W pierwszej propozycji widać inspirację modnymi stylami: skandynawskimi oraz minimalistycznym. Dominują dwa kolory: czerń oraz biel i motywy chłopięce.


Natomiast  dekoracja urodzinowa dla dzieczwynki jest równie nowoczesna, tylko została wzbogacona o różowy kolor i motyw króliczka.
Jeśli przygotowujecie imprezę urodzinową, zjazd rodzinny czy planujecie  wesele i chcielibyście zaskoczyć swoich gości , to można zdecydować się na prawdziwą "petardę" czyli profesjonalne pokazy pirotechniczne organizowane przez firmę pyro-tech.pl. Taka niespodzianka zaskoczy i "wprowadzi w osłupienie" zarówno solenizanta, jak i gości!zdjęcia autorstwa

Kristie Tracey z bloga The Cake Pop Queen (1, 3-4)
Kaye Garcia z bloga Kaye Garcia Events (2, 5-6)

6 komentarzy:

 1. Piękne są takie przyjęcia - trzeba wszytko zaplanować i przemyśleć ale efekt genialny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspiracje z króliczkami świetne <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy macie może jakieś inspiracje na urodziny dla jedno rocznej dziewczynki?

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne aranżacje, ale tak właściwie, czy nasze maluchy zwracają na to uwagę? :) Dla nich i tak najważniejsze pozostaną prezenty i słodycze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się takie monochromatyczne zaaranżowanie przyjecia urodzinowego. Coś zdecydowanie innego od typowych kolorowych różowych i żółtych ozdób. Oraz tortów we wszystkich kolorach tęczy.

  Jest elegancko, stonowanie ale absolutnie nie nudno !

  OdpowiedzUsuń

Instagram