poniedziałek, 10 lipca 2017

Mały salon z aneksem


Mały salon z aneksem - ta aranżacja może być inspiracją dla osób, które szukają pomysłu na to jak urządzić nieduże wnętrze w ekonomicznym budżecie. Jest prosto, minimalistycznie, "skandynawsko" i może być także tanio.
Bazę wnętrza stanowią meble z sieciówki, białe ściany oraz bielone panele na podłodze. Ciekawym rozwiązaniem jest osłona kaloryfera z drewnianych paneli oraz takie samo wykończenie wyjścia na balkon, które pełni jednocześnie funkcję wiatrołapu.


We wnętrzu dominują biel, czerń oraz beż. Szafki kuchenne są białe połączone z czarnym blatem i takimi samymi kaflami. W kuchni jest mały biały stół oraz dwa metalowe krzesła w stylu skandynawskim (ozdobione ciepłymi poduszkami). Ciekawie wygląda także czarny kran.
W tym małym salonie z aneksem kuchennym zastosowano różne oświetlenie, jest zarówno sufitowe (halogeny), jak i zdobna czarna lampa sufitowa oraz czarna lampka stojąca. Sporą ofertę oświetlenia do każdego pomieszczenia w domu znajdziecie na stronie sklep.kaja.com.pl. Co ważne coś w ofercie sklepu znajdą dla siebie zarówno miłośnicy stylu skandynawskiego, jak i klasycznego i nowoczesnego. Łatwo także odszukać na stronie oświetlenie do konkretnego pomieszczenia: pokoju dziecka, sypialni, salonu, łazienki oraz przedpokoju.
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

5 komentarzy:

 1. Super połączenie bieli z czernią :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pomieszczenia! Ten salon wcale nie wydaje się być mały:) Świetnie wyglądają te osłony na kaloryfery - w połączeniu z surowością wnętrza - petarda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie połączenia dwóch różnych wnętrz. Samej mi się marzy taki ogromny salon z otwartą kuchnią :) Jest to mega funkcjonalne rozwiązanie oraz bardzo designersko wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy i kreatywny artykuł. Nawet jak się ma ograniczone miejsce to i tak można zdziałać cuda ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram