czwartek, 10 sierpnia 2017

Przytulna kawalerka


Przytulna kawalerka w skandynawskim stylu. Wnętrze zostało urządzone z przewagą bieli. Barwa ta dominuje zarówno w pokoju, jak i kuchni.
Co sprawia, że aranżacja ma taki przytulny charakter? Minimalizm oraz subtelne dodatki wprowadzające do mieszkania taki ciepły klimat, czyli miękkie poduszki i koce, wiszące oświetleni oraz obrazki - grafiki.


W mieszkaniu jest tylko jeden pokój (jak to w kawalerce), jednak pomimo to znalazło się miejsce na sofę oraz przestronne łóżko. Dodatkowym atutem jest także miejsce do przechowywania  - garderoba ukryta za drewnianymi drzwiami.


W kuchni przeważają białe meble (szafki kuchenne, stół, krzesła). Kontrastowa jest (jak w całym mieszkaniu) drewniana podłoga oraz szara lodówka.
Czy to nie idealne mieszkanie dla samotnej kobiety lub studentki?


źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer 
Anders Bergstedt

5 komentarzy:

 1. Powiem, że nie wygląda jak kawalerka, bo z reguły kojarzy się z ciasnotą i mało przestrzenią, a tu wydaje się jakoś tak dużo miejsca. Pewnie to zestawienie kolorów i dobre światło ma wpływ. Zgaduję, że w ciemnych kolorach już nie wyglądałoby to tak pięknie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że użyte są krzesła w stylu skandynawskim, uwielbiam go.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak ciekawej kawalerki nie widziałam już dawno. Zazwyczaj każda przypomina dziurę, a ta wygląda jak wysokiej klasy mieszkanko. Brawa dla autora tej aranżacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę bardzo dobrze urządzone mieszkanie, w ogóle nie wygląda jak kawalerka. Sprytna aranżacja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Musimy chyba pomyśleć nad takimi obrazami u nas :) Pięknie!!!

  OdpowiedzUsuń

Instagram