Bez kategorii

Domowe biuro aranżacje

 

Domowe biuro to pomieszczenie, które coraz częściej „gości” w naszych wnętrzach. Jeśli mamy duże mieszkanie lub dom, a pracujemy „na własny rachunek” to domowe biuro może zajmować cały pokój. Wtedy swobodnie zmieścimy duże biurko, wygodny fotel, regał, szafę, a nawet biblioteczkę czy stół z krzesłami dla kontrahentów.
W obecnych czasach częściej jednak domowe biuro to wygospodarowany kącik w sypialni, przedpokoju lub salonie. Zobaczcie na aranżacjach jakie są pomysły jego zagospodarowania.

Właściwie niewiele miejsca potrzeba, aby stworzyć w mieszkaniu domowe biuro. Zobaczcie dwa zdjęcia poniżej. W sypialni stworzono mini kącik do pracy, który odsłania się za otwieranymi drzwiami od szafy. Aby móc wygospodarować tak niewielkie miejsce, należy pamiętać o porządku i posiadaniu jedynie niezbędnych rzeczy. Wtedy mamy dużą swobodę organizacji przestrzeni. Jak to zrobić? Pozbyć się przedmiotów, których nie używamy ponad rok i postawić na informatyzację naszego stanowiska pracy. Programy takie jak firmy innbusiness.pl pozwolą sprawniej przeprowadzić obieg dokumentów w naszej pracy, usprawnią planowanie i zarządzanie. Co więcej Zespół informatyków dopasowuje technologię i program do konkretnej branży! Trzymanie danych „w chmurze” pozwoli nam pozbyć się niepotrzebnych skoroszytów i dokumentów, a w naszym miejscu pracy pozostanie jedynie komputer, biurko, krzesło i kilka niezbędnych akcesoriów, dzięki temu z powodzeniem zmieścimy domowe biuro w …. szafie.

zdjęcia 1 interiorclassics.com.au, 2,,8 architectureartdesigns.com – 3 – rilane.com , 4-5 4betterhome.com, 6-7 źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt,

29 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *