Bez kategorii

Skandynawskie wnętrza – niezbędne gadżety + wyniki konkursu z marką Lightwood

Skandynawskie wnętrza może być urządzone w stylu klasycznym lub bardziej nowoczesnym, „w końcu bazę aranżacji” stanowią białe ściany, często bielone podłogi i stonowane meble wykonane najczęściej z naturalnych materiałów. Jak już stworzyliśmy neutralną unikatową bazę, to co robimy dalej – projektujemy unikatową aranżację dodatkami typu lampy, stoliki, krzesła oraz tekstylia, miękkie poduszki, zadłony i pledy.
Jakie najczęściej są stosowane są dodatki w skandynawskich wnętrzach? Lampy to modne takie jak na trzech nogach (marki Lightwood, która były wygraną w naszym konkursie),  stoliki także na cienkich drewnianych lub metalowych nogach oraz krzesła plastikowane na podobnym stelażu (typu emaes chair).

Dzisiaj przypada dzień wyników / konkursu organizowanego na facebooku z marką Lightwood. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, zgodnie z regulaminem konkursu dwie wybrane osoby / laureaci to:

 

Dawid Kozłowski oraz Marcin Boguś, co do szczegółów wysyłki nagród proszę o kontakt z obsługą sklepu lightwoodsklep.com,  gdyż zgodnie z regulaminem nagrody wysyła sponsor 😊

zdjęcia 1-2 pinterest, 3-4 lightwood, 4- habcdn.com, 5-wheretoget.it, 6-pinimg.com

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *