Bez kategorii

Aranżacja mieszkania z ceglaną ścianą

Aranżacja dwupokojowego mieszkania z ceglaną ścianą, która jest elementem konstrukcyjnym budynku. 
Ceglana faktura została „odkryta” na  jednej ścianie, pozostałe ściany pomalowane zostały na biały kolor. W pokoju znalazło się miejsce na sofę, stolik kawowy, pianino (także przemalowane na biały kolor) oraz kącik rtv. Z salonu przechodzi się do sypialni oraz kuchni.

Kuchnia to miejsce, w którym zrobiono zabudowę z szafek (dolne płyta meblowa a’la drewno, górne wysoki połysk), ale także  znalazło się miejsce na okrągły stół z czterema krzesłami.

W sypialni najwięcej miejsca zajmuje duże łóżko, fotel oraz komoda. Z pokoju można przejść do garderoby (w której zamontowano kilka półek i drążki na ubrania). Bardzo ciekawym elementem pokoju jest oświetlenie przypominające instalacje przemysłowe. Czyli długi swobodny kabel „zwisający z sufitu”w stylu a’la loft. Co prawda instalacje przemysłowe to pojęcie bardzo szerokie, obejmujące nawet zaawansowane procesy technologiczne, jak budowa całych linii produkcyjnych (zajmuje się tym m.in. firma Abindustry).

W przedpokoju / korytarzu umieszczono wieszak na ubrania wierzchnie, ale także szafy w zabudowie. Z tego pomieszczenia wchodzi się także do łazienki, w której jest prysznic, toaleta, szafka oraz umywalka, czyli niezbędnik w takich pomieszczeniach.

Do mieszkania przynależy także nieduży uroczy taras, na którym ustawiono stół z dwoma krzesłami.

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *