Bez kategorii

Biuro rachunkowe dla „nudziarzy”? Niekoniecznie!

Jeśli nie jesteście księgowymi lub innymi pracownikami branży finansowej biuro rachunkowe może kojarzyć się z miejscem pracy dla „nudziarzy”. Czy osoby liczące cały dzień „cyferki”, studiujące przepisy prawa finansowego i podatkowego mogą być kreatywne i chcieć pracować w nieformalnym środowisku, gdzie do pracy można przychodzić ze swoimi czworonogami, zamiast przy biurku pracować na miękkiej sofie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To wnętrze (biura rachunkowego położonego w Vancouver, Kanada) „pokazuje” nam, że  biuro rachunkowe może być przestrzenią kreatywną, niczym praca w agencji reklamowej. Czym różną się zadania / zlecenia z tych branż? Jeśli odpowiednio „nastawimy się do zadania” może okazać się, że różnice nie są duże. Zdobywanie klienta, realizowanie „projektu”, sprawozdawczość. Dużo branż ma wspólny mianownik.
Co więcej luz w codziennej pracy wcale nie oznacza, że klient, który oczekuje spotkań businessowych na zgodnych z „dress code-m”  będzie zawiedziony. W tym nowoczesnym wnętrzu są sale przeznaczone do formalnych spotkań  i takie, w których można pracować na miękkiej sofie razem ze swoim psem!
Jeśli natomiast szukacie  profesjonalnego biura rachunkowego do obsługi Waszej firmy firmy to warto zapoznać się z ofertą biura rachunkowego fintaxis.pl
To wspaniała propozycja dla osób, które nie lubią formalnych miejsc? Dlaczego? Bo wszystko można „załatwić”  online. Profesjonalni pracownicy rozliczą dokumenty szybko i zgodnie z przepisami nawet jeśli wysyłane są przez klienta w środku nocy!

zdjęcia autorstwa Ema Peter via archdaily


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *