czwartek, 26 października 2017

Biuro rachunkowe dla "nudziarzy"? Niekoniecznie!


Jeśli nie jesteście księgowymi lub innymi pracownikami branży finansowej biuro rachunkowe może kojarzyć się z miejscem pracy dla "nudziarzy". Czy osoby liczące cały dzień "cyferki", studiujące przepisy prawa finansowego i podatkowego mogą być kreatywne i chcieć pracować w nieformalnym środowisku, gdzie do pracy można przychodzić ze swoimi czworonogami, zamiast przy biurku pracować na miękkiej sofie?


To wnętrze (biura rachunkowego położonego w Vancouver, Kanada) "pokazuje" nam, że  biuro rachunkowe może być przestrzenią kreatywną, niczym praca w agencji reklamowej. Czym różną się zadania / zlecenia z tych branż? Jeśli odpowiednio "nastawimy się do zadania" może okazać się, że różnice nie są duże. Zdobywanie klienta, realizowanie "projektu", sprawozdawczość. Dużo branż ma wspólny mianownik.
Co więcej luz w codziennej pracy wcale nie oznacza, że klient, który oczekuje spotkań businessowych na zgodnych z "dress code-m"  będzie zawiedziony. W tym nowoczesnym wnętrzu są sale przeznaczone do formalnych spotkań  i takie, w których można pracować na miękkiej sofie razem ze swoim psem!


Jeśli natomiast szukacie  profesjonalnego biura rachunkowego do obsługi Waszej firmy firmy to warto zapoznać się z ofertą biura rachunkowego fintaxis.pl
To wspaniała propozycja dla osób, które nie lubią formalnych miejsc? Dlaczego? Bo wszystko można "załatwić"  online. Profesjonalni pracownicy rozliczą dokumenty szybko i zgodnie z przepisami nawet jeśli wysyłane są przez klienta w środku nocy!zdjęcia autorstwa Ema Peter via archdaily

6 komentarzy:

 1. Do takich biur chcemy przychodzić. Przestrzeń i świetne kolory ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajne biuro! W takim to aż chciałoby się pracować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy taka przestrzeń nie będzie zabójcza dla skoncentrowanego księgowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie jest super! Coś innego od typowego, szarego biura :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie również się podoba. Bardzo pomysłowe wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne wnętrze takie typowe corpo to jest widać po zdjęciach. Na prawdę takie powinny być duże firmy, dobrze zorganizowane.

  OdpowiedzUsuń

Instagram