środa, 4 października 2017

Małe dwupoziomowe mieszkanie


Czy dwupoziomowe mieszkanie może być małe? Przecież takie wnętrza bardzo często posiadają tzw. skosy na drugim piętrze, a to utrudnia aranżacje takich pomieszczeń. 
Przy odrobinie kreatywności wszystko jest możliwe. Przykładem jest to małe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni zalewie 41m2. Każdy z poziomów ma niewiele ponad 20m2, na pierwszym umiejscowiono kuchnię, jadalnię oraz łazienkę, na drugim salon (pokój dzienny) i sypialnię.
Właśnie takie niewielkie mieszkania w dużych miastach stanowią trzon modnej inwestycji czyli tzw. najem krótkoterminowy. Dzięki wynajęciu mieszkania zamiast hotelu można lepiej poczuć klimat odwiedzanego miasta czy dzielić lokum wspólnie ze znajomymi.   
Wynajmujący natomiast może zdecydowanie więcej zarobić niż na najmie długoterminowym, ale żeby klienci chcieli skorzystać z takiego mieszkania / apartamentu musi być ono konkurencyjnie, czyli ładnie urządzone.
W Polsce jest już duży rynek mieszkań . domów do tzw. krótkoterminowego wynajmu, największy oczywiście w Warszawie, jeśli chcecie odwiedzić stolicę i skorzystać z komfortowych apartamentów na doby to odwiedźcie yourfreedom.pl. Spory wybór mieszkań w sercu Warszawy!
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

9 komentarzy:

 1. Pięknie się prezentuje. Zwłaszcza szklane karnisze :) Idealnie pasują do wnętrz. Pozdrawiam i czekam na kolejne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynajmowałem kiedyś mieszkanie dwupoziomowe i dobrze pamiętam co to znaczy dobre zagospodarowanie miejsca. Ile się nawymyślałem, żeby dobrze je umeblować. O ile łatwiej byłoby gdybym wcześniej znalazł takie inspiracje, jak w tym blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne mieszkanie. Widać, że każdy kąt został dobrze wykorzystany i wszystko ma swoje miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pochyły dach z oknem nad łóżkiem! Marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre mieszkania to najlepszy sposób na zatrzymanie pieniędzy. Jak bierzecie kredyt to koniecznie na mieszkanie, inne się nie opłacają. Na stronie pod tym linkiem:mieszkania wrocław jest gama naprawdę rewelacyjnych ofert!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na małe mieszkanko jest zawsze jeden sposób który ty perfekcyjnie zastosowałaś - jasne kolory. Biel fajnie tu wypada. Niby małe mieszkanko ale pokazałaś jak można to pięknie urządzić. Podziwiam i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mieszkanie jest po prostu prze boskie, sama bym bardzo chętnie tam zamieszkała.

  OdpowiedzUsuń

Instagram