sobota, 7 października 2017

Salon z kuchnią na poddaszu


Salon z kuchnią i jadalnią położony na poddaszu. Białe ściany, jasne meble (w kuchni białe szafki, drewniany stół i tapicerowane krzesła, w części dziennej jasna sofa z miękkimi poduszkami, stylowa witryna) urozmaicone zostały odkrytą fakturą cegły oraz belkami konstrukcyjnymi pomalowanymi na ciemny kolor. Delikatnego koloru nadają także obrazki na ścianach.W "sercu" miejsca do wypoczynku znajduje się miękka sofa, szklany stół, a także szklana gablota, telewizor oraz "kominek".  Jak na tak duże pomieszczenie można zauważyć brak sprzętu grającego typu centrumaudio.pl/111-wzmacniacze czy stosunkowo niewielką ilość cali telewizora. Widocznie właściciele nie przykładają wagi do elektroniki, za to część jadalna jest bardzo rozbudowana.


Duży stół  ozdabiają tapicerowane krzesła oraz ciekawa lampa. Białe szafki kuchenne "odcinają" ciemne kafelki, które ładnie komponują się z ciemnymi belkami.zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

7 komentarzy:

 1. Naprawdę przepięknie.. i jak jasno w całym mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fenomenalnie ta kolorowa grafika (ta widoczna na pierwszym zdjeciu) ożywia wnętrze! Genialne zestawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proste, eleganckie i przestronne, jak ja bardzo bym chciała takie mieszkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne aranżacje i pomysły! Ja właśnie sprawdzam czy jest jakiś w miarę tani i rzetelny deweloper krakow , bo zdecydowałam się na jednego, ale okazało się, że zbankrutował. A sama już chodzę po blogach takich jak ten i wyobrażam sobie swoje idealne mieszanie :) Mam nadzieję, że niebawem trafię na swój ideał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealne połączenie kolorów. Lubimy elementy drewniane w domu :D

  OdpowiedzUsuń

Instagram