wtorek, 14 listopada 2017

Dekoracje - obrazy i grafiki


Dekoracje ścienne to przede wszystkim obrazy i grafiki, ale także tapety, zegary, półeczki, czy nawet tekstylia (zasłony, firanki itp.).
Jakie obrazy i grafiki są obecnie modne? Z pewnością te w minimalistycznym skandynawskim stylu (czyli czarne ramki, subtelne napisy). Ważna jest także kompozycja ułożona na ścianie, modny jest misz-masz czyli ramki różnych kolorów i rozmiarów (czerń można łączyć z bielą, złotem czy srebrem), a nasza kreatywność jest nieograniczona!  Kupując różne ramki i komponując w dowolny sposób, mamy pewność, że dekoracja naszej ściany będzie niepowtarzalna!


Jeśli zależy nam na efekcie, możemy także postawić na jeden obraz większych rozmiarów wykonany z płótna malarskiego, może być to reprodukcja bądź autorski pomysł np. młodego studenta Akademii Sztuk Pięknych!  Sporą dawkę obrazów i inspiracji znajdziecie np. na stronie na digitaldruk.pl/501-grafika-i-reprodukcje.
Ceny obrazów z oferty Digital Druk zaczynają się już od 19 zł. Można zakupić kompozycję jednoczęściową, ale także wieloczęściową. By nasza aranżacja była interesująca, a obrazy czy inne grafiki należycie wyeksponowane pamiętajmy, że panuje prosta zasada - "im mniej tym lepiej".
Jeśli w pomieszczeniu jest już wiele ozdób to wystarczy powiesić na ścianach dekoracje w kolorze biało- czarnym, natomiast w bardzo stonowanej aranżacji kolorowy obraz może dać pożądany efekt "wow" 😏 czego wielu z nas bardzo by chciało!
zdjęcia / źródła 
1 - pinterest, 2 - simple-et-chic.de, 3- adorable-home.com,  4- passionshake.com, 5-shewearsfashion.com

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne są te obrazy musiałbym sobie takie kupić do domu na ścianę prezentują się świetnie a mam sporo pustych ścian do zagospodarowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że obrazy potrafią bardzo mocno zaakcentować charakter naszego wnętrza. Ja ewidentnie mam w tej dziedzinie deficyt i poszukuję czegoś w swoim stylu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie proste dodatki potrafią zmienić charakter całego wnętrza. Najbardziej podobają mi się grafiki, które odwołują się do natury - aż miło się na to patrzy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ładnie urządzone pokoje :-) ! też chcę taki mieć :) hihi pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam tak udekorowane ściany! Sama ostatnio nie mogłam się zdecydować co powiesić na swoich ścianach, więc w rezultacie znalazłam drukowanie wrocław i wydrukowałam zdjęcia moich dzieciaków, oprawiłam w białe drewniane ramy i teraz zdobią moje ściany :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obrazy na płotnie Canvas to świetny sposób na urozmaicenie wnętrza. Bardzo podobają mi się propozycje z wpisu, szczególnie ostatnia kompozycja- obrazek z górą! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Instagram