sobota, 4 listopada 2017

Duże mieszkanie aranżacja


Duże mieszkanie czyli jakie? Z pewnością dla każdego to pojęcie oznacza coś innego, często "duże" to dla nas większe niż własne. W tym przypadku można "podziwiać" aranżację mieszkania 85m2. Czy duże? Pewnie dla osób, które przyzwyczajone są do budownictwa z lat 60-70-tych (gdy większość lokali miała od 36 do 50m2) raczej tak.
Mamy przestronną jadalnię połączoną z aneksem kuchennym i salonem z wyjściem na taras oraz ogromne okna, dzięki temu pomieszczenia wydają się jeszcze większe.

Sypialnia, pokój gościnny/ do pracy, łazienka - czy to daje nam taki komfort jak posiadanie własnego domu? Ile osób tyle opinii, jednak bezsprzeczne jest że mieszkanie w bloku daje nam pewny komfort. Jeśli przeszliście przez procedury związane z budową domu, pewnie wiecie co mam na myśli (pozwolenia na budowę, pilnowanie ekipy budowlanej, która rzadko kiedy dotrzymuje pierwotnych terminów, czy nadzór w zakresie BHP, co prawda można już się podszkolić z tej dzieciny online - firma, która organizuje szkolenia to np. ekofit.pl) to wszytko może okazać się problematyczne i wyczerpujące.
Duże mieszkanie daje nam swobodę poruszania się i komfort życia, a problemów jest znacznie mniej (nie musimy samodzielnie usuwać usterek budynku, dbać o czystość klatek schodowych itp.), jedynie opłacać czynsz.
zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

5 komentarzy:

 1. Kolorystyka i wszystkie szczegóły dobrane jak najbardziej fajnie. Dla mnie mieszkanie 9/10 bo jeszcze jest małe niedociągnięcie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie rewelacyjnie się prezentuje. W tak urządzonym mieszkaniu aż chce się mieszkać. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkanie rewelacja.I podoba mi się tutaj praktycznie wsystko.Zarówno kolorystyka, która idealnie odpowiada mojemu gustowi. Dobór odpowiednich dodatków, klimat.
  Podoba mi się równeiż duży taras, na którym znajduje się wygodna kanapa, na której można spędzić dni w lecie. Jestem na tak!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo ładnych wnętrz. Jednak warto zauważyć, że dominują tam jasne kolory co daje wrażenie, ze te wnętrza są jeszcze większe. Prezentują się przy tym jeszcze lepiej

  OdpowiedzUsuń
 5. Aranżacja na prawdę doskonale dobrana do mieszkania. Nowoczesny styl bardzo mi się podoba w takich wnętrzach.

  OdpowiedzUsuń

Instagram