sobota, 18 listopada 2017

Kawalerka aranżacja


Aranżacja kawalerki położonej na parterze budynku.  Pomimo tego, iż wnętrze jest niewielkie (jak to w kawalerce w pokoju mieści się salon z sypialnią) nie widać tutaj przytłoczonej przestrzeni.
To wszystko dzięki skandynawskiej stylistyce oraz kolorystyce: zastosowano tutaj głównie biel i beż.
Ściany zostały pomalowane na biały kolor, biały jest także stolik, półki, a nawet to dominująca barwa na obrazkach. Podobnie jest w kuchni, która stanowi odrębne pomieszczenie.  
Biały kolor szafek kuchennych i podłogi przełamano czernią, w postaci kafelków na ścianie oraz podłogi.


Pomimo tego, że mieszkanie ma tylko jeden pokój znalazło się tu miejsce na łóżko. To świetne rozwiązanie nawet w kawalerce jeśli możemy sobie na to pozwolić. Jednak jeśli dysponujemy odrębnym pomieszczeniem i szukamy łóżka do sypialni to warto odwiedzić salony marki Dreams Design. W Warszawie jest kilka punktów gdzie można zobaczyć komfortowe łóżka i materace, a dla osób, które nie mieszkają w stolicy polecam sklep internetowy.


źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer 
Anders Bergstedt

4 komentarze:

  1. Pięknie urządzona jest ta kawalerka! Ja własnie przeglądam oferty na mieszkania rydlówka kraków i zastanawiam się czy lepsza dla mnie byłaby kawalerka, czy małe dwa pokoje. A propozycje mieszkań są na prawdę ładne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezwykle podobają mi się tak umeblowane wnętrza!

    OdpowiedzUsuń
  3. Skandynawski styl jest świetny. Mogłabym zamieszkać w takiej kawalerce ;)

    OdpowiedzUsuń

Instagram