środa, 8 listopada 2017

Siłownia aranżacja wnętrza


Siłownia jak każde wnętrze można (i należy) ciekawie zaaranżować. Oczywiście są pewne elementy, które w każdym tego typu wnętrzu powinny wystąpić, tj. gładka podłoga (często antypoślizgowa jeśli siłownia pełni rolę także sali gimnastycznej lub parkiet), lustra (aby na bieżąco korygować błędy w ćwiczeniach oraz podziwiać efekty swojej pracy), odpowiednie oświetlenie, sprzęty do ćwiczeń (maty, hantle, maszyny, worki itp.)


W nowoczesnych siłowniach dominują takie kolory jak szarość (którą świetnie rozjaśnia żółty jak na zdjęciu nr 2), a w szatniach szafki są najczęściej szare, czarne lub brązowe.
Fajnym pomysłem jest zamieszczenie na ścianach motywacyjnych haseł (jak np. ten poniżej): "Nie marz o tym, trenuj aby to zdobyć" 😏 lub ten na ostatnim zdjęciu "cokolwiek myślisz, że możesz to zrobić lub nie, masz rację"! Każdy sportowiec (i nie tylko) wie jakie to prawdziwe!


Poniżej aranżacja siłowni w domu, pewnie nie jeden amator sportu marzy o takim wnętrzu 😊
W siłowni / klubie fitness jest także recepcja, a w niej często można zakupić suplementy i odżywki, które większość stałych bywalców stosuje. Fajnie, że wszystko jest w jednym miejscu, jednak jeśli nie lubimy przepłacać to warto znaleźć internetowy sklep z odżywkami - zajrzyjcie do Muscle Power tam znajdziecie spory asortyment z podziałem na kategorie, w zależności od tego czy szukacie czegoś na odchudzanie czy przyrost masy mięśniowej. Oferta jest całkiem spora, z podziałem na produkty przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. Warto zajrzeć nawet jeśli sami nie jesteście fanami siłowni, ale chcielibyście obdarować świątecznym prezentem bliskiego Wam miłośnika sportu 😊

źródło zdjęć 1 - Hot Gym Girls Barehand Gloves Review, 2,3, 5-6 - pinimg.com, 4- zillowstatic.com,

8 komentarzy:

 1. Przytulna siłownia? Takie skojarzenie przychodzi mi do głowy :) taka siłownia w domu to świetna opcja - ale pewnie bardzo kosztowna. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna siłownia. Na taką to by się chętnie chodziło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie bardzo fajne wnętrze siłowni warto też rozsądnie rozmieścić sprzęt bo w wielu siłowniach jest przepych mało miejsca sporo maszyn i ludzie się po prostu kotłują próbując przechodzić pomiędzy tymi maszynami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie tak. Całkiem sporo jest takich małych siłowni, gdzie jest zwyczajnie niekomfortowo.

  OdpowiedzUsuń
 5. W pięknej siłowni to aż się ćwiczyć chce :) Nic dziwnego, że najpiękniejsze z nich są najbardziej oblegane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie. Aż dzisiaj pójdę na siłkę poćwiczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Całkiem fajna siłownia, taki klimat bardzo konkretny. Nie przesadzony i zachęcający do treningów. Uwielbiam takie lustra na ścianach. Aranżacja kameralna i to jest fajne. Wolę takie siłownie niż ogromne, z masą sprzętów.

  OdpowiedzUsuń

Instagram