Bez kategorii

Siłownia aranżacja wnętrza

Siłownia jak każde wnętrze można (i należy) ciekawie zaaranżować. Oczywiście są pewne elementy, które w każdym tego typu wnętrzu powinny wystąpić, tj. gładka podłoga (często antypoślizgowa jeśli siłownia pełni rolę także sali gimnastycznej lub parkiet), lustra (aby na bieżąco korygować błędy w ćwiczeniach oraz podziwiać efekty swojej pracy), odpowiednie oświetlenie, sprzęty do ćwiczeń (maty, hantle, maszyny, worki itp.)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W nowoczesnych siłowniach dominują takie kolory jak szarość (którą świetnie rozjaśnia żółty jak na zdjęciu nr 2), a w szatniach szafki są najczęściej szare, czarne lub brązowe.
Fajnym pomysłem jest zamieszczenie na ścianach motywacyjnych haseł (jak np. ten poniżej): „Nie marz o tym, trenuj aby to zdobyć” 😏 lub ten na ostatnim zdjęciu „cokolwiek myślisz, że możesz to zrobić lub nie, masz rację”! Każdy sportowiec (i nie tylko) wie jakie to prawdziwe!
Poniżej aranżacja siłowni w domu, pewnie nie jeden amator sportu marzy o takim wnętrzu 😊

W siłowni / klubie fitness jest także recepcja, a w niej często można zakupić suplementy i odżywki, które większość stałych bywalców stosuje. Fajnie, że wszystko jest w jednym miejscu, jednak jeśli nie lubimy przepłacać to warto znaleźć internetowy sklep z odżywkami – zajrzyjcie do Muscle Power tam znajdziecie spory asortyment z podziałem na kategorie, w zależności od tego czy szukacie czegoś na odchudzanie czy przyrost masy mięśniowej. Oferta jest całkiem spora, z podziałem na produkty przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. Warto zajrzeć nawet jeśli sami nie jesteście fanami siłowni, ale chcielibyście obdarować świątecznym prezentem bliskiego Wam miłośnika sportu 😊

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło zdjęć 1 – Hot Gym Girls Barehand Gloves Review, 2,3, 5-6 – pinimg.com, 4- zillowstatic.com,

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *