środa, 6 grudnia 2017

Bramy garażowe dopasowane do stylu budynku


Bramy garażowe to element budynku bardzo praktyczny. Obecnie najmodniejsze są drewniane automatyczne bramy dopasowane do stylu nowoczesnych minimalistycznych prostych brył budynków.
Jednak zobaczcie jak bramy garażowe mogą zmienić wygląda całego domu na poniższych projektach.


To już nie tylko różne kolory i rozmiary (w zależności od tego ile samochodów mieści się w naszym garażu), ale  także różne kształty, łuki niczym w anglosaskich rezydencjach czy nowoczesne przeszklone powierzchnie. Jednym z największych producentów bram garażowych w Polsce jest marak Gerda. Większość z nas z pewnością zna tę markę z produkcji zamków, drzwi i okuć.

Wybierając model bramy garażowej do swojego domu warto pamiętać o tym, by był on dopasowany do drzwi i stolarki okiennej, wszystko musi tworzyć wspólną harmonijną aranżację!

źródło zdjęć homeepiphany.com z artykułu 25 niesamowitych bram garażowych

3 komentarze:

  1. Bardzo fajne bramy. Ostatnio podobają mi się niskie domy z płaskim dachem, więc przedostatnie zdjęcie również przypadło mi do gustu. Bramy przesuwne?

    OdpowiedzUsuń
  2. Super bramy garażowe ! Niezła sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. No i tak powinno być że całościowo budynek z garażem się prezentuje jednolicie a nie że garaż to wgl inna strutura budynku i inna budowa.

    OdpowiedzUsuń

Instagram