sobota, 16 grudnia 2017

Salon z aneksem kuchennym z dodatkiem pudrowego różu


Salon z aneksem kuchennym urządzony w kolorystyce bieli, szarości, beżu i grafitu. Jednak by aranżacja nie była zbyt monotonna zdecydowano się  na dodatki: krzesła, poduszki, elementy plakatu w pudrowym różu. 
Dzięki takiej kombinacji uzyskano bardzo ciekawą, ale jednocześnie spójną przestrzeń. Tapicerowane krzesła w kolorze pudrowego różu dopasowano do drewnianego stołu pomalowanego na ciemną szarość.


Jeśli szukacie  ciekawych krzeseł do swojego salonu to warto odwiedzić sklep internetowy https://dotd.pl/. Krzesła inspirowane największymi proejktami m.in Eames chair, Panton w intensywnych kolorach w rozsądnych cenach!


Oczywiście decydując się na taki akcent jak kolorowe krzesła (dla odważnych nawet każde krzesło może być innego koloru), warto zdecydować się na wybór pozostałych mebli w neutralnej kolorystyce. Dzięki temu nie popełnimy błędów aranżacyjnych!


Warto zwrócić uwagę na stoliki kawowe w tym salonie z aneksem kuchennym. W skandynawskiej stylistyce, jeden stolik wyższy (z imitacji drewna), drugi niższy szary.


Także takie elementy jak  konstrukcja okna (dekoracyjne łuki) także nadają wnętrzu unikatowego klimatu!

zdjęcia 1-2, 3-5  reveny.se (za zgodą autora),

3 komentarze:

  1. Świetne przełamanie. Spodziewałbym się czarnych lub białych krzeseł po takim wnętrzu, a tu proszę miła niespodzianka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Urozmaicenie świetne a do tego zachowane dużo przestrzeni poprzez takie delikatne meble ;) Bardzo ładnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. te łuki nad oknami wow! Ja właśnie jestem po remoncie jednego mieszkania i jestem zachwycona ale wciąż lubię oglądać inne i się inspirować, przy okazji polecam najlepsza firmę z jaką miałam okazje pracować, Panią Iwonę i terczynskadesign.pl sami nie które elementy nawet projektują

    OdpowiedzUsuń

Instagram