piątek, 29 grudnia 2017

Urządzamy salon fryzjerski przepych vs minimalizm


Czy jest tutaj ktoś z  branży fryzjerskiej? 😁 Większość z nas korzysta z usług salonów fryzjerskich, ale więc każdy ma swoje zdanie czy lubicie wnętrza urządzone z przepychem czy te w minimalistycznym stylu?
Może niekoniecznie aż tak minimalistycznym, jak na zdjeciu nr 2 (wnętrze salonu japońskiego)! Oczywiście poszukując takiego miejsca, najważniejsza jest jakość usług, ale nie ma co ukrywać, że w komfortowych wnętrzach czujemy się lepiej!

 

Jeśli natomiast poszukujecie inspiracji jak urządzić salon kosmetyczny, to polecam obejrzeć zdjęcia kilku różnych miejsc, natomiast  wyposażenie, jak i kosmetyki i akcesoria do codziennej pracy znajdziecie w sklepie activeshop.com.pl
Spory wybór także do salonów kosmetycznych, których design potrafi być równie imponujący!

7 komentarzy:

 1. Tak zdecydowanie. Sama wchodząc do jakiegokolwiek miejsca zwracam uwagę na wygląd. Salon fryzjerski bardziej w przepychu by mnie urzekał niż w minimalistycznym stylu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Minimalizm jest najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Salon ZEAR na zdjęciu jest boski. Gdybym tam weszła nie chciało by mi się wychodzić!

  OdpowiedzUsuń
 4. My mamy salon kosmetyczny w kompletnie innym stylu, bardziej warszawskim. aranżacją zajęła się znana architekt Iwona Terczyńska z http://terczynskadesign.pl/ . tutaj widac taki bardziej londyński look

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny salon! Jestem pod wrażeniem! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny salon. Sama chciałabym mieć taki wystrój! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Siostra ma bardzo podobny wystrój w swoim salonie :D

  OdpowiedzUsuń

Instagram