sobota, 27 stycznia 2018

Biuro prawników - design wnętrz


Biuro prawników czyli design wnętrz komercyjnych. Ta aranżacja to Anderson Lloyd Lawyers z Nowej Zelandii. Przestrzeń jest nowoczesna, stwarzająca warunki do pracy zespołowej, otwarte przestrzenie sprzyjające pracy wspólnej oraz kreatywnego twórczego omawiania tematów podczas spożywania posiłków w trakcie przerwy w pracy.
Czy biuro poważnej branży prawniczej może przypominać wnętrza przeznaczone dla kreatywnych pracowników agencji reklamowych? Pewnie, że tak! Zobaczcie tą aranżację!

Jeśli branżę prawniczą znacie "z drugiej strony", czyli nie jesteście pracownikami, a klientami to koniecznie sprawdźcie ofertę  gptogatus.pl. To duża grupa prawna, która świadczy usługi prwnicze w bardzo szerokim zakresie od adwokatów, radców prawnych, po doradców podatkowych.

fotografie via retaildesignblog / Anderson Lloyd Lawyers

3 komentarze:

  1. Mi się najbardziej podobają proste, minimalistyczne wnętrza bez żadnych udziwnień. Właśnie dlatego w moim biurze jest biało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe te przykłady projektów i ja zdecydowanie tak jak Grzegorz lubię minimalistyczne wnętrza. Pani Iwonka z firmy http://terczynskadesign.pl/ która projektowała mi biuro doskonale o tym wiedziała i efekt wyszedł zadowalająco!

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie wnętrza wymagają profesjonalnego podejścia do utrzymania czystości.

    OdpowiedzUsuń

Instagram