wtorek, 20 lutego 2018

Aranżacja 30m2 kawalerki


Minimalistyczna kawalerka o powierzchni 30m2. Jeden pokój, a w nim łóżko sypialniane, sofa, stolik, ale biurko w stylu antycznym wraz z wygodnym miękkim krzesłem. 
Białe ściany, podłoga w kolorze drewna, na środku biały żyrandol. Z pokoju dziennego przechodzi się do aneksu kuchennego. Nie ma w nim okna, jednak dzięki przewagi bieli udało się stworzyć ciekawą przestrzeń do prac kuchennych.

Warto zwrócić uwagę na mały stół jadalniany, adekwatny do 30m2. W małych przestrzeniach niezmiernie istotne są odpowiednie meble. Zbyt duże mogą zagracić wnętrze. Meble na wymiar do każdego pomieszczenia można zamówić u producenta edar.com.pl. Wykonane z drewna litego (jak na aranżacji) m.in. krzesła, stoły czy łóżka.
Co ciekawe warto zauważyć, że w tej kawalerce pomimo niewielkiego rozmiaru nie zdecydowano się na rezygnację z łóżka sypialnianego!


źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer 
Anders Bergstedt

6 komentarzy:

 1. Super ! nie wiedziałem że tak ładnie można kawalerke zaaranżować, ale widać jednak że można.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam miałem kawalerkę 32m^2 ale Twoja wygląda na 50! Świetnie można zaaranżować skromną ilość metrów! Jestem pod wrażeniem, dobra robota :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zagospodarowana przestrzeń :) Nowocześnie i praktycznie. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie to wygląda. Chciałoby się zamieszkać w takim mieszkaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mało miejsca do przechowywania. Nierealne w codziennym życiu. Chyba że to mieszkanie dla studenta. Łóżko oddzieliłabym np. zasłonką lub parawanem.

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie zagosporarowana przestrzeń - zwłaszcza kuchnia, bardzo ładna sofa;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram