niedziela, 18 lutego 2018

Przechowywanie przedmiotów w domu


Przechowywanie przedmiotów w domu to ważna kwestia i to nie istotne czy mieszkamy w małym mieszkaniu czy kilkupiętrowym domu. Ważna jest ich organizacja, jak i właściwa ilość. Jeśli mamy zbyt dużą ilość niepotrzebnych przedmiotów, łatwo "zagracić" przestrzeń.
Niektórzy uporządkowują swoje rzeczy w myśl zasady, że jeśli nie używamy jakiegoś przedmiotu przez rok, to nie będziemy już go używać. Warto rzeczy, które nie są nam już potrzebne sprzedać, oddać znajomym lub rodzinie lub wyrzucić lub choćby znieść do piwnicy.
Im mniej rzeczy tym łatwiej uporządkujemy je i będziemy dokładnie pamiętać gdzie co leży. Do tego nasze ubrania, torebki czy nieużywane buty mogą stać się ozdobą sypialni (zobaczcie jak prezentują się otwarte szafy na zdjęciach).


Jak wyglądają meble do przechowywania? Mogą być z drewniane czy metalowe. Solidne duże szafy lub lekkie konstrukcje.
Dobrym pomysłem w nowoczesnych wnętrzach jest zastosowanie regałów metalowych, wózków magazynowych i podobnych jak producenta fami.com.pl. I to nie tylko w loftach. Metalowe regały świetnie sprawdzą się także w salonie, sypialni, a nawet pokoju dziecka. zdjęcia 1 - designer-vintage, 2- mygirlyroom, 3 -savvyapron.blogspot,  4 - designer-vintage

4 komentarze:

 1. Świetne pomysły na przechowywanie. Muszę niektóre przenieść do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są garderoby, a jak nie mamy dodatkowego wolnego pomieszczenia, to najlepsze są takie ogromne zabudowane szafy, jak na drugim zdjęciu. Można tam schować wszystko, a w razie potrzeby zamknąć i zyskać estetyczną przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lustro z pierwszego zdjęcia jest wręcz cudowne

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam coś takiego, i przyznam że jest bardzo praktyczna :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram