Bez kategorii

Przechowywanie przedmiotów w domu

Przechowywanie przedmiotów w domu to ważna kwestia i to nie istotne czy mieszkamy w małym mieszkaniu czy kilkupiętrowym domu. Ważna jest ich organizacja, jak i właściwa ilość. Jeśli mamy zbyt dużą ilość niepotrzebnych przedmiotów, łatwo „zagracić” przestrzeń.
Niektórzy uporządkowują swoje rzeczy w myśl zasady, że jeśli nie używamy jakiegoś przedmiotu przez rok, to nie będziemy już go używać. Warto rzeczy, które nie są nam już potrzebne sprzedać, oddać znajomym lub rodzinie lub wyrzucić lub choćby znieść do piwnicy.
Im mniej rzeczy tym łatwiej uporządkujemy je i będziemy dokładnie pamiętać gdzie co leży. Do tego nasze ubrania, torebki czy nieużywane buty mogą stać się ozdobą sypialni (zobaczcie jak prezentują się otwarte szafy na zdjęciach).

Jak wyglądają meble do przechowywania? Mogą być z drewniane czy metalowe. Solidne duże szafy lub lekkie konstrukcje.
Dobrym pomysłem w nowoczesnych wnętrzach jest zastosowanie regałów metalowych, wózków magazynowych i podobnych jak producenta fami.com.pl. I to nie tylko w loftach. Metalowe regały świetnie sprawdzą się także w salonie, sypialni, a nawet pokoju dziecka. 

zdjęcia 1 – designer-vintage, 2- mygirlyroom, 3 -savvyapron.blogspot,  4 – designer-vintage

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *