środa, 28 marca 2018

Apartament w Oslo


Kolorowy i stylowy apartament prosto z Oslo 😊 Czy podoba Wam się taka odmiana skandynawskiego stylu? Zdecydowane kolory: ciemne ściany i musztardowe sofy, zdobne żyrandolem sporo drewna, przestrzeń i przestronny balkon z widokiem na ulicę. 
Konieczne zobaczcie także łazienkę i sypialnie, wszystkie pomieszczenia są zjawiskowe!Ten apartament położony jest na ostatnim piętrze budynku z widokiem na ulicę miasta. Jednak sporo nowych budowli w Oslo powstało nad terenie przemysłowej części stolicy Norwegii, w której kiedyś na wodzie ustawione były doki. Położenie budynków nad wodą umożliwia zakup mieszkania wraz z miejscem postojowym dla jachtów 😉
Brzmi świetnie! I tak też wygląda. W Oslo możemy podziwiać piękne zadbane budynki w zestawieniu z przystaniami, na których "cumują" swoje łodzie i jachty mieszkańcy miasta.
W Polsce podobne wrażenie mogą zrobić na nas nowoczesne budynki i przystanie położone na  Mazurach. W tym miejscu znajduje się także najnowocześniejszy i największy sklep żeglarsko- motorowy w Polsce aqua-sport.com.pl.
Jednak w Polsce nie tylko na Mazurach można podziwiać nowoczesne budynki, hotele i przystanie jachtowe, widzieliście odrestaurowaną przystań w Bydgoszczy? Polska jest piękna 😊


fot. pufikhomes.com

4 komentarze:

 1. Moim zdaniem piękne. Cała aranżacja wnętrza robi ogromne wrażenie, a kolory wbrew pozorom dość do siebie pasują :) Czy to okrągłe 'coś' w salonie to piec kaflowy? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe mieszkanie i aranżacja, a najbardziej podoba mi się ten stół z kilku kawałków drewna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ilość roślin na tej ulicy ze zdjęcia jest zdumiewająca. Przepięknie wygląda aglomeracja miejska w połączeniu z zielenią. Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. great apartment and arrangement, and I like this table with a few pieces of wood the most.

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń

Instagram