Bez kategorii

Kawalerka z sypialnią

„Kawalerka z sypialnią” czyli jak w jednopokojowym mieszkaniu wygospodarować przestrzeń do spania. Mieszkanie ma powierzchnię 39m2, położone jest na parterze. Mały metraż idealnie „kamufluje” biel, a miejsce do przechowywania stworzone zostało z dużej ilości szafek (także białych), wykończonych z płyty na wysoki połysk. 
Mieszkanie ma duże okna, dzięki temu do wnętrza „wpada” sporo promieni słonecznych, jednak wadą jest widok na ulicę. Być może mieszkanie było kiedyś lokalem usługowym, a zjawiskowe okna witryną sklepową?
Wnętrze może być także inspirujące dla osób, które chciałyby w swoim jednopokojowym mieszkaniu wyodrębnić przestrzeń sypialnianą. Do wypoczynku niepotrzebne jest nam okno, a sypialnię można połączyć z garderobą. Zobaczcie zdjęcia:

Pomimo małego metrażu w aranżacji znalazło się miejsce na rośliny (kwiaty w pokoju oraz zioła w aneksie kuchennym). Dzięki temu, że w naszej kuchni posiadamy świeże zioła nasze potrawy są zawsze świeże i aromatyczne, a wnętrze posiada praktyczną dekorację. Teraz uprawa w domu nie jest trudna, można kupić doniczki, ziemię, odżywki i akcesoria w sklepie takim jak progrower.eu/pl.
Domowe rośliny można także hodować na wodzie, tzw. hydroponika, to coraz bardziej popularne rozwiązanie w aranżacji wnętrz.

Sypialnia jest niewielka, ale świetnie wykorzystano każdy centymetr powierzchni.  Jak na jednopokojowe mieszkanie to stosunkowo duża jest łazienka w tonacji biało-szarej. Zmieściła się tutaj także pralka i suszarka (co prawda ustawione jedne na drugiej), co rozwiązało problem suszenia ubrań na małej powierzchni!

zdjęcia zamieszczone we współpracy z agencją reveny.se

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *