poniedziałek, 26 marca 2018

Kuchnia z wyjściem na taras


Kuchnia z wyjściem na taras? Rozwiązanie mało popularne. W aranżacji wnętrz najczęściej balkon lub taras to "przedłużenie salonu", taki pokój dzienny na świeżym powietrzu!
Jednak czasem nie można zaaranżować wnętrz inaczej, gdyż ułożenie pomieszczeń i instalacji na to nie pozwala. Jednak co nietypowe, wcale nie musi być złe!
Zobaczcie jakie fajne miejsce zostało stworzone w tym dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni ponad 50m2, biała klasyczna kuchnia z drewnianą podłogą oraz taras z miękką sofą, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu.


Taras jest w tym przypadku adekwatny do wielkości pomieszczeń, zmieściła się duża miękka sofa oraz mała ławeczka/ miejsce do siedzenia ozdobione miękkimi poduszkami.
Na większej powierzchni tarasu czy przydomowego ogródka można zamieścić kilka sofek, wygodne fotele lub większy stół, a dla dzieci drewniany domek! Na dużej działce można postawić także domek na narzędzia, grilla lub domek letniskowy dla gości https://drewnolandia.pl/oferta/domy
W poszukiwaniu produktów dobrej jakości warto sprawdzić ofertę marki Drewnolandia. Takie domki mogą być nie tylko letniskowe, ale także całoroczne. Od lat buduje się je z powodzeniem w tzw. "stylu kanadyjskim"!

zdjęcia autorstwa / opublikowane we współpracy z reveny.se

4 komentarze:

 1. Lubię nietypowe rozwiązania. A taras jest bardzo zaciszny, doskonałe miejsce na biesiadowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten taras pięknie się prezentuje. Funkcjonalna opcja taki projekt mieszkania z tarasem w takiej zieleni <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczniutkie mieszkanie. Ja mam mały balkon ale również bardzo fajnie urządzony. Znacznie wolałabym mieć taki taras.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobre rozwiazanie. I praktyczne

  OdpowiedzUsuń

Instagram