poniedziałek, 5 marca 2018

Pomysł na ogród zdjęcia


Mieszkańcy lub przyszli mieszkańcy domów często poszukują pomysłów na aranżację ogrodów. Oczywiście ogrody w stylu angielskim czy francuskim są zjawiskowe. Pięknie zaaranżowane ze starannie wypielęgnowanymi roślinami. Jednak utrzymanie takich ogrodów jest kosztowne i pracochłonne, często wymaga zatrudnienia ogrodnika. 
W poszukiwaniu pomysłów na aranżację ogrodów polecam poniższą inspirację. Dużo trawy, mało roślin (kilka krzewów w tym żywopłot i donice), jednak dużo rekompensuje basen (czynny w sezonie).
Zdjęcia ogrodu "zrobione są" w sezonie zimowym, dlatego nie widać całokształtu aranżacji.  Jednak basen, miękkie ogrodowe sofy robią wrażenie. Zresztą wygodne meble ogrodowe to podstawa do aktywnego korzystania ze świeżego powietrza w przydomowym ogródku. 
Duży wybór krzeseł, stołów, czy leżaków ogrodowych na homegarden.com.pl/lezaki-ogrodowe. W sklepie homegarden kupić można nie tylko meble ogrodowe, ale także namioty, doniczki, a nawet sauny. Warto już teraz pomyśleć o aranżacji naszych ogródków, bo marzec to już początek sezonu 😊
zdjęcia zamieszczone we współpracy z szwedzką agencją nieruchomości reveny.se

10 komentarzy:

 1. Przepiękny dom! Każdy detal przemyślany :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, ślicznie to wszystko wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały dom i ogród w minimalistycznym stylu. Piękne są kolory i odcienie szarości budynku, zaś ogród przyciąga prostotą. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wygląda ten ogród. Ciekawy pomysł na okolice koło basenu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już widzę oczyma wyobraźni mój przyszły ogród (niestety dopiero w przyszłym roku), a miejscem na grill, miejscem na zabawy dzieci, do większych imprez rodzinnych - moje marzenie mam nadzieję, że się spełni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Basen w ogrodzie to super sprawa. Niestety w naszym klimacie do wykorzystania przez krótki okres lata.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie zaaranżowany ogród. W lecie musi wyglądać przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dom marzenie :) Coś pięknego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi podoba się dużo terenu, ale ogród jest moim zdaniem użytkowy, więc mam u siebie w ogrodzie z 10 drzew owocowych :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładnie to wygląda. Lubię taki ład i porządek a jeszcze ten basen w ogrodzie, hmm. marzenie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram