sobota, 31 marca 2018

Problem z przechowywaniem przedmiotów? – rozwiązanie to innowacyjny pawlaczW obecnych czasach mamy coraz więcej przedmiotów. Na promocjach kupujemy kolejny wazonik, bluzkę czy kosmetyczkę, nie możemy „przepuścić żadnej okazji”. Jeśli nie żyjemy w myśl zasady minimalistów, (czyli kupując nowy przedmiot pozbywamy się starego, aby nie przybywało nam rzeczy) to możemy mieć problem z ich przechowywaniem.
Już jest rozwiązanie - innowacyjny pawlacz automatyczny Master Juruś czyli inteligentny mebel do każdego nowoczesnego domu. Takie schowki były popularne w latach 60 i 70 XX, gdy mieszkania były malutkie i trzeba było wykorzystać każdą wolną przestrzeń.  Obecnie w dużych miastach często także żyjemy na małych przestrzeniach. Nie ma miejsca na duże szafy, kolejną komodę czy szafeczkę. Właśnie dlatego ten innowacyjny mebel w nowoczesnej odsłonie - pawlacz jest skrojony na nasze współczesne potrzeby!
Co w nim takiego wyjątkowego? Jest przymocowany do sufitu lub do ściany, zatem nie zajmuje cennego miejsca na podłodze, a dzięki innowacyjnemu systemowi otwierania można użytkować go w łatwy sposób na co dzień, bez konieczności dostawiania drabiny. W końcu skoro oszczędzamy każdy kąt w naszym mieszkaniu / domu, to po co magazynować w nim dodatkowo drabinę?
Pawlacz Master Juruś jest dostosowany do współczesnych mieszkań, wykonany w ponadczasowej stylistyce. Jednak najważniejszy jest innowacyjny mechanizm opuszczania całej szafki z poziomu sufitu do wysokości ok 1200m. Dzięki temu posiadamy sprytny i pojemny schowek, który nie zajmuje nam miejsca na podłodze.
Co więcej to bezpieczne rozwiązanie, jeśli w naszym domu przebywają dzieci.  Pawlacz posiada wyłącznik przeciążeniowy, który wyłącza napęd w momencie przeciążenia, także gdy np. dziecko będzie chciało zrobić z mebla zabawkę!  Automatyczny pawlacz Master Juruś jest sterowany radiowo i zasilany elektrycznie. Najczęściej zasilanie podłączane jest do lampy sufitowej, a wyłącznik komunikuje się z napędem radiowo. Jest to idealny produkt nie tylko do przedpokoju, ale także do sypialni czy pokoju dziecka.  


Standardowe wymiary pawlacza to szerokość 800 mm, wysokość 300mm, głębokość 410 m. Jednak istnieje możliwość zamówienia także innego wymiaru oraz koloru produktu. Producent oferuje także możliwość dostarczenia samego mechanizmu. Dzięki temu możemy zamocować szafkę o dowolnych wymiarach i wykonać ją zgodnie z własnym projektem.  .
Urządzenie nadaje się do samodzielnego montażu  (polega on na wywierceniu 4 otworów i przykręceniu elementów do sufitu lub do ściany). Wszystkie produkty dostarczane są kurierem.


Więcej informacji można znaleźć na stronie masterjurus.pl20 komentarzy:

 1. No! i to jest coś dla mnie. i jakie pomysłowe!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych, przepełnionych miłością i dużą dawką uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł, będę miała to rozwiązanie na uwadze przy odświeżaniu przedpokoju :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł! nie widziałam jeszcze takiego nowoczesnego rozwiązania. U mnie na szczęście jest dużo miejsca, więc nie muszę kombinować z pawlaczami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wygląda ten pawlacz. Świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne rozwiązanie muszę przyznać :) Po remoncie może takie coś zastosuję u siebie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe rozwiązanie, na pewno się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie widziałam czegoś takiego i przyznaję świetne rozwiązanie

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny pomysł a do tego nawet przyjemnie dla oka wygląda

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawie wygląda ten pomysł. Nie widziałam jeszcze takiego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny wpis, bardzo przydatny byłby taki pawlacz u mnie w domu, muszę t przemyśleć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, super rozwiązanie! Chociaż pawlacze zazwyczaj kojarzą mi się ze starszymi mieszkaniami, to ten innowacyjny jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, kiedy nie mam zbyt dużo miejsca w mieszkaniu

  OdpowiedzUsuń
 13. WOW! Bardzo oryginalne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które mają bardzo wysoki sufit.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawe rozwiązanie.. nigdy nie widziałem czegoś takiego

  OdpowiedzUsuń
 15. healthy and happy Easter spent in a group of loved ones, filled with love and a large dose of smile :)

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo fajny jeste ten pawlacz, dość ciekawie zbudowany podoba mi się ta koncepcja.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dla niskich osób na pewno dobre rozwiązanie i dla wysokich kamienic które mogą sobie takie pawlacze bardzo wysoko zamontować i później mieć ławty dostęp do nich.

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetnie, bardzo dobre rozwiązanie zawsze mnie denerwowało w palwaczach to że ciężki był do nich dostęp.

  OdpowiedzUsuń
 19. Sama mam taki klasyczny pawlacz w domu, ale jego głównym problemem jest właśnie trudny dostęp, gdyż nie jestem na tyle wysoka, aby stojąc na krześle móc sięgnąć po wszystkie rzeczy. Jest to dość głęboko osadzone miejsce na przechowywanie przedmiotów, ale zawsze jakieś jest ;) Myślę, że takie organizowanie przestrzeni, które czyni ją bardziej funkcjonalną i przyjazną na pewno byłoby dobrym tematem na szkolenia dla firm. Zajmuję się ogólnie aranżowaniem różnych przestrzeni i ich dekorowaniem, więc taka porcja wiedzy będzie dobrym początkiem do rozpoczęcia mowy w ogóle o przydatnych przedmiotach do przechowywania w domu :) Dziękuję za inspirację. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w rozwoju bloga! :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram