piątek, 13 kwietnia 2018

5 gadżetów/ urządzeń kosmetycznych, które warto mieć w swojej łazience

 

Obecnie nie musimy już chodzić do kosmetyczki, aby wykonać zabiegi upiększające. Wszystko można zrobić samodzielnie w swojej łazience, ale trzeba kupić odpowiednie urządzenie i kosmetyki. Poznajcie 5 gadżetów/ urządzeń kosmetycznych, które warto mieć w swojej łazience!

1. Skin scrubber (peeling kawitacyjny)
Ten aparat do peelingu kawitacyjnego oraz wprowadzania kosmetyków, może być przeznaczony także do pracy w gabinecie kosmetycznym.  Jest to bardzo skuteczne urządzenie, służące do oczyszczanie skóry ultradźwiękami, wygładzania skóry: zmarszczek, blizn, rozstępów, trądziku, cellulit oraz sonoforeza czyli wtłaczanie kosmetyków w głąb skóry
Do zabiegu kawitacji, wykorzystuje się aparat aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po skórze zwilżanej wodą.
Urządzeni oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a efekt jest zaskakujący - skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień.
Urządzenie m.in. oczyszcza naskórek, ale także spłyca zmarszczki, wygładza cellulit i niweluje rozstępy. cena ok. 150 zł2.  Mini kombajn kosmetyczny 4w1
Urządzenie łączy różne funkcje, m.in.  mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki), Jonoforezę (jonizacja dodatnia i ujemna), terapię fotonową oraz masaż wibracyjny (FACE YOGA), Cena od 250 zł do 350 zł
 3. Prądy Darsonvala oraz 4. dermarolleru czyli urządzeń stosowanych w celu redukcji zmarszczek
 
Derma Roller to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z bardzo ostrymi i cienkimi mikroigiełkami sużące do mikronakłuwania skóry. Działanie to zmusza skórę do samodzielnej i  bardzo intensywnej odnowy oraz regenerację poprzez naturalną indukcję kolagenu. Natomiast prądy Darsonvala stosowane są do dezynfekcji skóry np. przed oraz po zabiegu oczyszczania.
Posiadają silne działanie bakteriobójcze, rozgrzewające oraz zwiększające wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków.5.  Darsonval Pro (derma wand pro) czyli  urządzenie stosowane są w celu dezynfekcji skóry np. po zabiegu oczyszczania. Urządzenie ma działanie bakteriobójcze, rozgrzewające i zwiększające wchłanianie substancji aktywnych.


Wszystkie urządzenia do kupienia na stronie  importmania.pl. Sklep internetowy oferujący sprzęty kosmetyczne, urządzenia do domu w najlepszych cenach!
zdjęcie nr 1 - housebeautiful

3 komentarze:

  1. Myślę, że to fajne gadżety. Ale nie dla wszystkich taka zachcianka :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe urządzenia. Mam u siebie sprzęt do peelingu kawitacyjnego i bardzo sobie chwalę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne porady muszę przyznać:) Może któreś z nich zakupię.

    OdpowiedzUsuń

Instagram