wtorek, 15 maja 2018

Urządzamy skandynawski pokój dla dziecka i nastolatki


Urządzamy pokój dla dziecka czy nastolatki i szukamy pomysłów na aranżację. Zobaczmy jak stylizują wnętrza dla najmłodszych i trochę starszych dzieci mieszkańcy Skandynawii. 
Stonowane kolory, drewniane podłogi, jednobarwne ściany, jak w takiej stylistyce odnajdą się najmłodsi? Z pewnością nie będzie im niczego brakowało, bo zabawki i inne dodatki mogą dostarczyć sporo radości!


Co ciekawe większość mebli znajduje się w pokoju maluchów, w innych pomieszczeniach (np. kuchnia zdjęcie nr 2) widać "niewielkie ślady obecności dzieci" takie jak krzesłko marki Stokke Tripp Trapp. 
Jakie najmodniejsze zabawki w pokoju dziecka? Oczywiście ostatnio namioty tipi, ale zawsze modne są pluszaki, a dla bardziej praktycznych rodziców gry i zabawki edukacyjne - sporo pomysłów na stronie modino.pl
Jak zmienić pokój dziecka aby stał się przyjaznym wnętrzem dla nastolatki? Dodać duże łóżko, zamiast łóżeczka, toaletkę zamiast biurka, a w części wspólnej domu torębkę YSL zamiast krzesełka do karmienia 😉zdjęcia autorstwa / zdjęcia zamieszczone we współpracy z agencją 55kvadrat.se

9 komentarzy:

 1. Podobają mi się takie jasne pomieszczenia :) Fajnie można się w nich odnaleźć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie w zeszłym tygodniu mieliśmy mały remoncik niespodziankę w pokoju córki i jest bardzo zadowolona z przejścia z mocnego różu na biele i szarości. Chyba powoli dorasta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne wnętrza są nie tylko modne, ale i bardzo ładne :) Chociaż nie wiem czy do pokoju dzieci nie lepsze byłyby żywsze kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat skandynawski styl w pokoju dziecka mnie nie przekonuje. Zbyt chłodne te pomieszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej podoba mi się ten pierwszy pokój. Piękna aranżacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co, nigdy nie byłam fanką stylu skandynawskiego ale to jest po prostu śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, super wnętrze. Wszytko komponuje się z dużym smakiem i jest bardzo ładne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się ten blog. Lubię taką tematykę. Postaram się tutaj częściej zaglądać.

  OdpowiedzUsuń

Instagram