poniedziałek, 7 maja 2018

Zakup internetowe dodatki do wnętrz


Zakup internetowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze kilka lat temu często obawialiśmy się kupować w sklepach internetowych, a popularne były głównie portale aukcyjne (jak  allegro), które dzięki systemowi komentarzy i ochrony kupujących stanowiły pewne źródło bezpiecznych zakupów!
Obecnie zakupy internetowe to szereg sklepów od tych małych, w których znajdziemy często oryginalne, ręcznie robione dodatki do wnętrz od projektantów (zagłębie takich unikatowych dekoracji to portale dawanda czy pakamera), po sklepy  z globalnymi markami (jak Rossi, 9design), po sieciówki (jak home&you, h&m) w których można zamówić online, ale obejrzeć produkty stacjonarnie, często nawet zwrócić lub wymienić towar kupiony przez internet!Jednak prawdziwe "perełki" można kupić na "pchlim targu", a takie miejsce w sieci to portale na których wystawiają swoje towary osoby prywatne czyli takie jak olx czy sprzedajemy. Najlepiej w takim przypadku znaleźć osobę sprzedającą ze swoje okolicy i umówić się na "odbiór osobisty', aby nie poczuć rozczarowania swoim wyborem.
Jednak jeśli nie jesteśmy zadowoleni z zakupów zawsze możemy się zwrócić (oczywiście w przypadku sprzedawców niekomercyjnych tylko w przypadku jeśli się tam umówimy), teraz jest to jeszcze prostsze, dzięki takim portalom jak zwracam.pl. Teraz zwrócić lub wymienić nieudane zakupy internetowe można on-line bez wychodzenia z domu, kurier przyjedzie do domu, dokumenty przewozowe wydrukujemy samodzielnie. A jakie są Wasz ulubione sklepy z dodatkami do wnętrz?
zdjęcia 1 i 5 autorstwa 55kvadrat.se, 2 -homeandyou, 4 - rossi

8 komentarzy:

 1. W swoim mieście, na wyprzedaży garażowej, kupiłem śliczny czerwony dzbanek do parzenia kawy. Do dziś używam. Nic lepszego do tej pory nie znalazłem

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam słabość do dodatków, dlatego mam ich w domu mnóstwo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za granicą często są takie organizowane na placach czy salach sportowych w małych miasteczkach. To są niesamowite źródła inspiracji i skarbów. Na szczęście, coraz częściej dociera to również do naszego kraju.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam bzika na punkcie dodatków, dlatego wolę na takie strony nie wchodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne dodatki. Może coś dla siebie znajdę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się że zakupy w sklepach internetowych są coraz częstsze i przepiękne dodatki zamówiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim ulubionym sklepem jest Qdecor, bo mają fantastyczne dodatki i akcesoria.

  OdpowiedzUsuń

Instagram