Bez kategorii

Mieszkanie w skandynawskim stylu 71m2

Mieszkanie położone w Sztokholmie urządzone (oczywiście) w stylu skandynawskim. Wnętrze ma  71m2 i charakter otwarty. Położone jest w budynku z 1935 roku. Według mnie Skandynawowie są mistrzami łączenia starego z nowym oraz dbałości o zachowanie oryginalnego stylu budynku. Spójrzcie na krzesło pełniące rolę stolika lub podłogę w kuchni, czy wiele z nas zostawia takie elementy remontując wnętrze, czy raczej chciało by posiadać coś „nowego”, co nie zawsze pasuje do starego budownictwa. Dodatkowo jak przystało na skandynawskie wnętrze jasne kolory i naturalne materiały.

5 komentarzy

  • Agata

    Piękne mieszkanie, kuchnia przypomina mi moją własną:), na minus – "pusty" pokoik dziecka (meble i zabawki wyglądają jakby ktoś je "wstawił" do zdjęcia, jakby nie mieszkał tam tak naprawdę żaden Maluszek). No i ta pralka "na widoku" w łazience – generalnie łazienka słaba.
    Ale kuchnia. przedpokój no i ten widok z okna – super!!

  • Maria P Cleo

    Piekne mieszkanie, z charakterem. Świetny dobór tapet w poszczególnych pomieszczeniach, bardzo wyraziste. I te kafekli na podłodze w łazience, fajnie to wygląda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *