Bez kategorii

Apartament w Oslo

Kolorowy i stylowy apartament prosto z Oslo 😊 Czy podoba Wam się taka odmiana skandynawskiego stylu? Zdecydowane kolory: ciemne ściany i musztardowe sofy, zdobne żyrandolem sporo drewna, przestrzeń i przestronny balkon z widokiem na ulicę. 
Konieczne zobaczcie także łazienkę i sypialnie, wszystkie pomieszczenia są zjawiskowe!

Ten apartament położony jest na ostatnim piętrze budynku z widokiem na ulicę miasta. Jednak sporo nowych budowli w Oslo powstało nad terenie przemysłowej części stolicy Norwegii, w której kiedyś na wodzie ustawione były doki. Położenie budynków nad wodą umożliwia zakup mieszkania wraz z miejscem postojowym dla jachtów 😉
Brzmi świetnie! I tak też wygląda. W Oslo możemy podziwiać piękne zadbane budynki w zestawieniu z przystaniami, na których „cumują” swoje łodzie i jachty mieszkańcy miasta.
W Polsce podobne wrażenie mogą zrobić na nas nowoczesne budynki i przystanie położone na  Mazurach. W tym miejscu znajduje się także najnowocześniejszy i największy sklep żeglarsko- motorowy w Polsce aqua-sport.com.pl.
Jednak w Polsce nie tylko na Mazurach można podziwiać nowoczesne budynki, hotele i przystanie jachtowe, widzieliście odrestaurowaną przystań w Bydgoszczy? Polska jest piękna 😊

fot. pufikhomes.com

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *