Bez kategorii

Naturalna sypialnia

Naturalna sypialnia czyli urządzona w minimalistycznym stylu, w jasnych, cielistych kolorach. Idealna dla osób lubiących „styl eko”. W tej sypialni jest drewniana podłoga w kolorze naturalnej deski, białe ściany, łóżko z pościelą idealnie komponującą się z całą stylistyką, drewniane biurko i kilka dodatków.
Mebli jest mało, część przedmiotów została ustawiona na podłodze i aby nikogo nie zmylić, jest to taki element stylizacji. Ma być lekko i naturalnie.
Wnętrze nadawało by się do zamieszkania przez zdeklarowanych minimalistów, ja obserwuję, że taki trend w aranżacji wnętrz i życia jest coraz bardziej popularny …

Czyli minimalizm w szafie (widziałam blog, na którym osoba go prowadząca uważa, że wystarczy nam jedynie 37 sztuk ubrań na sezon i to paradoksalnie powoduje, że zawsze mamy się w co ubrać czy zdjęcie z facebooka jego założyciela Marka Zuckerberga, który w szafie ma tylko klika ubrań w kolorze szarym i mówi, że takie upraszczanie otaczających go przedmiotów, powoduje, że w życiu skupia się na rzeczach ważnych), w przedmiotach (na yt można zobaczyć osoby, które posiadając tylko dwa talerze i dwie szklanki czy 5 kosmetyków) oraz właśnie w aranżacji wnętrz!
Podoba Wam się taka naturalna sypialnia?

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt
(zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders
Bergstedt

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.