Bez kategorii

Apartament w Rzymie 49m2 z oryginalnymi „kostkami” dzielącymi przestrzeń – blog o urządzaniu mieszkania i domu

Apartament położony jest w Rzymie i ma 49m2 powierzchni. Jest urządzony w stylu nowoczesnym i minimalistycznym – jedynym elementem „osobliwym” w mieszkaniu są półki z książkami. Zdecydowanie nietuzinkowym rozwiązaniem są „kostki” dzielące przestrzeń, które pełnią funkcje ścian oddzielające przestrzeń.

 


3 komentarze

  • Czarny Szczur

    Z doświadczenia wiem, że próby promocji na facebook'u mogą być czasami bardzo trudne. Potrzebujemy ludzi którzy będą klikać "Lubię to", co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Niejednokrotnie samodzielny proces promocji w internecie może okazać się kłopotliwy i czasochłonny. Taki blog jak Twój wymaga dopieszczenia w promowaniu 😀 Zdaje sobie sprawę że kampanie marketingowe w internecie mogą okazać się bardzo drogie, często nie potrafimy panować nad procesem, za który płacimy. Skąd więc mamy mieć pewność, że to działa? Na szczęście jest proste i darmowe rozwiązanie takie jak Blogowskaz.org . Działasz szybko, skutecznie i posiadasz pełną kontrolę nad swoją popularnością. Uwierz, to się opłaca. Jak Ci się spodoba to odpisz 😉 zerknij na i przy rejestracji wpisz czarnyszczur.blogspot.com

  • ŁucjaK

    Jak przeczytałam, że apartament jest z oryginalnymi kostkami, to nie wiem czemu, ale w głowie miałam tylko jedną myśl – kostka brukowa 😀 Mieszkam w Głogowie i to pewnie dlatego, bo u nas to kamień na kamieniu i zero roślinności. Sam apartament bardzo ładny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *