DOM,  Gadżety

Biała kuchnia + kolorowy sprzęt AGD – design w kuchni

Biały kolor w kuchni nadal jest bardzo popularny, ale co zrobić aby w naszej białej kuchni nie było wręcz sterylnie, tylko przytulnie ? Sprawdzi się tu stara metoda dodania koloru dodatkami. Mogą to być zarówno drobne meble np. krzesła jak i talerze, a nawet garnki. Można także wprowadzić trochę koloru i designu do naszej kuchni kolorowym sprzętem AGD (czajnik, toster, ekspres do kawy). Teraz na stronie WESTWING jest fajna kampania „Z miłości do gotowania”. Są tam sprzęty kuchenne o fajnym designie i w bardzo przystępnych cenach. Dla wszystkich, którzy nie znają strony WESTWING wyjaśniam, że jest to klub zakupowy, w którym często można „dorwać” ciekawe produkty w lepszych cenach niż w innych sklepach. Aby przeglądać oferty należy się zalogować, można także skorzystać z innych ofert, np. zapraszając znajomego otrzymać 50 zł na zakupy – polecam 🙂 WESTWING


https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

10 komentarzy

 • Sabina

  I jak tu nie twierdzić, że umiejętnie dobrane dodatki tworzą charakter wnętrza? Biała kuchnia bez tych kolorowych elementów byłaby bardzo "sterylna" i zimna, a tak jest ciekawa i bardzo przyjemna.

 • Agnieszka

  Ciekawy pomysł. Kiedyś planuje mieć właśnie białą kuchnie. Może zdecyduje się na taki sprzęt. Najbardziej podobałaby mi się, gdyby wszystkie dodatki były w pastelowych kolorach.

 • Sabina

  Taka kuchnia prezentuje się naprawdę świetnie, też mam u siebie w domu białą kuchnię i chyba muszę zdecydować się na takie kolorowe dodatki. Oby więcej takich wpisów i czekam na kolejne inspiracje.

 • Arek

  Odpowiedni dobór urządzeń AGD może nas znacznie odciążyć od codziennych obowiązków i zapewnić większy komfort mieszkania. Jest naprawdę sporo sprzętów, które będą przydatne w każdym domu.

 • rekuperacja poznań

  Moda na białe aranżacje coraz bardziej ustępuje kolorowym propozycją, dlatego artykuł jest teraz aktualny jak nigdy 🙂

 • Jacek

  Łatwo jest wydać fortunę na sprzęt z najwyższej półki. Sztuką jest jednak wybrać urządzenia z takimi funkcjami, z których rzeczywiście będziemy korzystać na codzień, nie wydając przy tym zbyt wielu pieniędzy.

 • Jola R

  Nietypowy, a zarazem nowoczesny pomysł na aranżację kuchni – naprawdę fajnie. Białe meble są piękne, a kolory w dodatkach nadają charakteru. Myślisz, że takie nowoczesne meble w połączeniu z klasyczną kuchnią gazowo-elektryczną to dobry pomysł. Wydaje mi się, że będzie się wyróżniać na tle tych wszystkich płyt indukcyjnych 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *