DOM,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Biała kuchnia zawsze w modzie

Biała kuchnia króluje już od kilku sezonów. Jedni zarzucają jej, że jest zbyt popularna i niepraktyczna, inni zachwycają się nad jej ponadczasowością i przytulnością!
Z pewnością biała kuchnia rozjaśnia nasze wnętrze. Może być także dostępna w różnych zestawieniach. Szafki kuchenne mogą być drewniane,  z  bielonego szkła lub z płyty. Dużo w aranżacji szafek kuchennym zmienia także kolor i materiał, z którego wykonany jest blat kuchenny oraz wygląd uchwytów. Aranżacje wcale nie muszą być nudne, a biała kuchnia ma różne oblicza.
Przedstawiam 3 propozycje. Wszystkie urządzone w skandynawskim stylu:
Biała kuchnia zawsze w modzie:
1) białe szafki kuchenne oraz stół i krzesła., ciemna podłoga oraz szare zasłony zawieszone na oknach. Dominuje biel, ale aby nie było zbyt chłodno wnętrze ożywiono ciętymi kwiatami, oraz lustrem w ozdobnej ramie …

Biała kuchnia zawsze w modzie:

2) białe szafki kuchenne, drewniany blat oraz białe płytki naścienne. Okrągły stół oraz szare tapicerowane krzesła. Kwiaty dodają koloru jak i czajnik oraz pojemnik na pieczywo.
Biała kuchnia zawsze w modzie:
3) Białe szafki kuchenne z drewnianym blatem. Pomiędzy szafkami położono ciemne płytki naścienne. Stół prostokątny z czterema krzesłami. Siedziska bardziej mi przypominają biurowe niż kuchenne:) Na ścianie powieszono duży zegar.
foto source husmanhagberg

4 komentarze

  • profesjonalne środki czystości

    Biała kuchnia jest łatwiejsza do utrzymania czystości niż ta wykonana w ciemnym kolorze. Problematyczny jest do mycia okap. Na to urządzenie narzekają wszyscy. Kuchnia piękna. Jedyne co mi nie pasuje to parkiet.

  • Kasia

    Biała kuchnia zawsze będzie na topie, najbardziej podoba mi się ta z pierwszego zdjęcia, chociaż każda ma swój niepowtarzalny urok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *