DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Białe mieszkanie Hanny – inspiracja dla sceptyków – aranażacja wnętrza które łączy jasne wnętrze + pokój dziecięcy z zabawkami – design blog

 
Jasne  wnętrza w stylu skandynawskim są obecnie bardzo modne – to wie każda osoba, która choć trochę interesuje się tematyką urządzania mieszkań. Jednak równie wiele osób, które posiadają tak zaaranżowane domy, wiele razy słyszało opinię, iż takie wnętrza są dla osób samotnych lub nie posiadających dzieci. Czyżby?
Myślę, że ta inspiracja obrazuje coś innego, oceńcie sami mieszkanie Hanny ….

foto whitefeatherdream.blogspot.co.uk

16 komentarzy

  • Design For Life

   Wnętrze niestety nie jest polskie, ale mam nadzieję, że niedługo pokażę Wam podobne polskie mieszkania ! Pozdrawiam

 • Mile Maison

  A ja lubię i białe wnętrza i styl skandynawski. I jak najbardziej da się w nich mieszkać, warto jednak zadbać o to, żeby jednak u dzieci działo się kolorami: mogą to być jedynie akcenty, ale ważne, aby były: pobudzają, rozwijają wyobraźnię. Dzieciaki potrzebują kolorów.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Magda

  • Mile Maison

   Chociaż dla takich zupełnie "nowych" dzieci ;))) czyli najmniejszych, najlepsze kolory to czerń i biel, rozmaite wzory w tych barwach – bardzo rozwijają mózg, połączenia (mówiąc kolokwialnie).

  • Agata

   Na pewno czarny i biały to kontrasty, które dzieci najszybciej zauważą – ja mam 6 tygodniowego synka i on najbardziej wpatruje się w obrazki w czarnych ramach na białej ścianie:) Więc karuzelkę nad łóżeczko też musiałam wyszukać w tych kolorach, co nie było łatwe:)

 • fiona

  Białe wnętrze też bardzo mi się podoba, ale pokój dziecka powinien mieć żywe kolory, być inspiracją dla nieograniczonej wyobraźni dziecka.

  • Design For Life

   Zgadzam się, choć Mile Maison też napisała nam bardzo interesującą rzecz "Chociaż dla takich zupełnie "nowych" dzieci ;))) czyli najmniejszych, najlepsze kolory to czerń i biel, rozmaite wzory w tych barwach – bardzo rozwijają mózg, połączenia (mówiąc kolokwialnie)" pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *