Bez kategorii

Duże mieszkanie aranżacja

Duże mieszkanie czyli jakie? Z pewnością dla każdego to pojęcie oznacza coś innego, często „duże” to dla nas większe niż własne. W tym przypadku można „podziwiać” aranżację mieszkania 85m2. Czy duże? Pewnie dla osób, które przyzwyczajone są do budownictwa z lat 60-70-tych (gdy większość lokali miała od 36 do 50m2) raczej tak.
Mamy przestronną jadalnię połączoną z aneksem kuchennym i salonem z wyjściem na taras oraz ogromne okna, dzięki temu pomieszczenia wydają się jeszcze większe.

Sypialnia, pokój gościnny/ do pracy, łazienka – czy to daje nam taki komfort jak posiadanie własnego domu? Ile osób tyle opinii, jednak bezsprzeczne jest że mieszkanie w bloku daje nam pewny komfort. Jeśli przeszliście przez procedury związane z budową domu, pewnie wiecie co mam na myśli (pozwolenia na budowę, pilnowanie ekipy budowlanej, która rzadko kiedy dotrzymuje pierwotnych terminów, czy nadzór w zakresie BHP, co prawda można już się podszkolić z tej dzieciny online – firma, która organizuje szkolenia to np. ekofit.pl) to wszytko może okazać się problematyczne i wyczerpujące.
Duże mieszkanie daje nam swobodę poruszania się i komfort życia, a problemów jest znacznie mniej (nie musimy samodzielnie usuwać usterek budynku, dbać o czystość klatek schodowych itp.), jedynie opłacać czynsz.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.