Bez kategorii

Ekonomiczny penthouse – skandynawski styl

Penthouse to luksusowy apartament położony na ostatnim piętrze budynku. Luksusem w takim wnętrzu jest zarówno umiejscowienie (prywatność, widok, tarasy oraz metraż), jak i wykończenie (najlepsze materiały).  Czy w ogóle istnieje coś takiego jak „Ekonomiczny penthouse” – z pewnością nie,  jednak nadając taki tytuł artykułu chciałam podkreślić, że nie tylko luksusowe wnętrz mogą posiadać zalety penthouse-a?

To mieszkanie jest położne na ostatnim piętrze szwedzkiego budynku. Salon ma aż 4 metry wysokości! Ten pokój łączy ze sobą przestrzeń dzienną, z kuchnią i jadalnią (na wyspie). Ozdobą wnętrza są także duże kolorowe obrazy na płótnie. Być może właściciel jest artystą (przy jednym obrazie widać schodki, których używają artyści- malarze do pracy) lub koneserem sztuki!
Trzeba jednak przyznać, że ostatnie piętro gwarantuje prywatność (zabudowy balkon) oraz ma także inny urok (oczywiście zależy to od gustu) czyli okna dachowe, skosy! Mieszkanie jest urządzone w skandynawskim stylu!

foto esny.se

5 komentarzy

 • Silikony Marcolla

  No i masz, zakochałam się 🙂 Również trafia w mój gust, a ostatnie piętro to tylko dodatkowy atut. Ale mnie urzekło coś zupełnie innego, niż prywatność… ten taras! 🙂 No i kominki. To moje marzenie.

 • Władka

  To wnętrze wygląda doskonale, sama próbuję stworzyć coś podobnego w moim domu, niestety nie osiągnęłam jeszcze takich efektów 🙂

 • Ooha

  Chyba faktycznie jest artystą. W amerykańskich filmach często widuje się takie właśnie pracownie artystyczne. Mieszkanie jest naprawdę ładne, ale łazienka u mnie byłaby kompletnie do wymiany. Nienawidzę otwartych regałów na ręczniki i inne akcesoria łazienkowe 😉

 • Polskiefiranki.pl

  Skandynawski to jeden z moich ulubionych styli ale według mnie za dużo jest tutaj koloru białego. Można by dać brązowe krzesła oraz kilka czarnych dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *