Bez kategorii

Garderoba w pokoju – sposób na miejsce do przechowywania ubrań

Garderoba – miejsce, które możemy spotkać w prawie każdym domu. Sytuacja ma się nieco inaczej w mieszkaniach, często brakuje nam na nią przestrzeni, gdyż wolimy mieć sypialnię, zamiast garderoby. Znany jest powszechnie sposób na garderobę w pokoju – drążek, który stawiamy „gdzieś” w pokoju i  zawieszamy tam ubrania. Dla zakupoholików pomysł super, dla lubiących wnętrza minimalistyczne „bałagan na zewnątrz”.
Przedstawiam kilka zdjęć inspiracji takich miejsc.

Modern Living – aranżacje wnętrz, wyposażenie salonu, sypialni, designerskie przedmioty
Modern Living – interior design, furniture living room, bedroom, designer items

5 komentarzy

  • Gabi

    To wszystko tutaj wygląda pięknie, aż chce się w coś takiego zaopatrzyć. Ja też sprawiłam sobie właśnie taki "drążek", jednak – z moim poukładaniem – taki porządek trwa średnio przez 2 godziny, a burzy się każdego ranka, gdy robię milion przymiarek i zmian stroju;p Marzę jednak o chwili, w której nastanie u mnie porządek, a garderoba zacznie służyć, a nie tylko straszyć;)

  • Ania

    Zawsze chciałam mieć garderobę w domu, niestety teraz małe mieszkanie mi na to nie pozwala, jednak jestem w trakcie budowy dużego, własnego domu i już mam w planach jeden pokój poświęcić na swoje ciuszki!

  • KasiaL

    Bardzo ciekawe pomysły. Osobiście jestem fanką osobnych pomieszczeń na garderobę, jest to przetrzeń tylko i wyłącznie dla mnie i na moje rzeczy. Długo zastanawiałam się nad wyborem wyposażenia do mojej garderoby, ale udało mi się znaleźć coś idealnego dla mnie. Jeśli tylko ktoś może sobie na taką przestrzeń pozwolić to polecam z całego seca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *