Mieszkanie dwupokojowe

Jak urządzić 48m2 mieszkanie w szarych odcieniach – klasyczne wnętrze – blog Codziennie Szczypta Designu

48m2 to metraż, którym dysponuje wielu z nas. To mieszkanie jest urządzone w stylu klasycznym, w ponadczasowych szarych barwach połączonych z brązową podłogą. Dodatki także są w kolorze brązowym lub stalowym. Wnętrze ma charakter otwarty tzw. „open space„. Wyróżniamy przestrzeń sypialną, dzienną i jadalną, ale brak jest klasycznego podziału na „pokoje”. Dzięki temu mieszkanie wydaje się większe niż wynikało by z metrażu.

foto source digsdigs.com

12 komentarzy

 • Studio Barw

  Mistrzowskie biurko! Ogólnie uwielbiam szarości, w tym mieszkaniu jedynie nie podoba mi się mieszanie starego z nowoczesnym.

 • Maria P Cleo

  Bardzo fajne i charakterystyczne mieszkanie. Pomysł z ścianką przy biurku oraz ta cudowna szafa z walizką na pierwszym zdjęciu – rewelacja!
  Pozdrawiam słonecznie :)))

 • Violetta Jagodzińska

  Bardzo sympatyczne mieszkanko. Świetny salon! O kolorach już nie wspomnę, bo szarości wprost uwielbiam!

 • Luki Iksiński

  Bardzo podoba mi się Twój blog, który prowadzisz;). Ja z kolei zajmuję się prowadzeniem bloga-agregatora, który promuje najlepsze moim zdaniem blogi prawne. Będę wdzięczny, jeśli zechcesz zagościć na mojej liście, pozdrawiam

 • Kasia Michalak

  A mnie zachwycił pierwszy salon. Niby pomieszczenie małe, a udało się w nim zmieścić duży narożnik, stolik, fotel, szafkę pod telewizor, lampę, gazetnik, stoliczek… i mimo to pomieszczenie nadal nie sprawia wrażenia przeładowanego. 🙂

 • Roman

  Piękne przykłady. Już kolejny raz widzę siatkę w pokoju dziennym, zastanawiam się czy to jakaś moda nie zaczyna się robić nowa, hmm ?

 • Paulina Wornalkiewicz-Kliszczak

  Wygląda bardzo stylowo i nowocześnie.
  Nie wpadałabym na tego typu rozwiązania.
  Aż chce się to oglądać i oglądać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *