Bez kategorii

Kolorowe wnętrze – dom architekta

Dzisiaj chciałabym Was zabrać w podróż do domu australijskiego architekta Johna Henry. Kolorowe wnętrze powstało dzięki urządzeniu pomieszczeń mebli – rzeźb w nasyconych barwach.  Specjalnie dla swojego zbioru mebli został zaprojektowany i wybudowany dom!
Autorem aranżacji jest oczywiście właściciel, który mówi, że zbiór unikatowych przedmiotów kosztował go 10.000 dolarów, ale znaczcie więcej pracy, aby wszystko wyglądało tak jak  obecnie!

Trzeba przyznać, że wnętrze jest szalenie kreatywne, kolorowe (pomimo przewagi bieli, która stworzyła doskonałe tło dla unikalnych mebli) i  unikatowe. Spójrzcie na ten prawdziwy ogród botaniczny z oczkiem wodnym! Pewnie nie każdy chciał by mieszkać w takim domu, jednak widać, że ten architekt to artysta, a nie tylko rzemieślnik w swoim fachu!

Wnętrze ma charakter otwarty,  nie ma wydzielonych pomieszczeń, lecz sfery. Oczywiście wszystko pięknie dobrane (tak jak różne barwy krzeseł, ale ten sam model panton chair), nasycone kolory pojawiają się w całej aranżacji.

zdjęcia pochodzą ze strony Cocokelly 
fotografie via urbis magazine

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *