Bez kategorii

Kuchnia z wyjściem na taras

Kuchnia z wyjściem na taras? Rozwiązanie mało popularne. W aranżacji wnętrz najczęściej balkon lub taras to „przedłużenie salonu”, taki pokój dzienny na świeżym powietrzu!
Jednak czasem nie można zaaranżować wnętrz inaczej, gdyż ułożenie pomieszczeń i instalacji na to nie pozwala. Jednak co nietypowe, wcale nie musi być złe!
Zobaczcie jakie fajne miejsce zostało stworzone w tym dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni ponad 50m2, biała klasyczna kuchnia z drewnianą podłogą oraz taras z miękką sofą, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu.

Taras jest w tym przypadku adekwatny do wielkości pomieszczeń, zmieściła się duża miękka sofa oraz mała ławeczka/ miejsce do siedzenia ozdobione miękkimi poduszkami.
Na większej powierzchni tarasu czy przydomowego ogródka można zamieścić kilka sofek, wygodne fotele lub większy stół, a dla dzieci drewniany domek! Na dużej działce można postawić także domek na narzędzia, grilla lub domek letniskowy dla gości https://drewnolandia.pl/oferta/domy
W poszukiwaniu produktów dobrej jakości warto sprawdzić ofertę marki Drewnolandia. Takie domki mogą być nie tylko letniskowe, ale także całoroczne. Od lat buduje się je z powodzeniem w tzw. „stylu kanadyjskim”!

zdjęcia autorstwa / opublikowane we współpracy z reveny.se

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.