DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Kuchnia z wyjściem na taras

Kuchnia z wyjściem na taras? Rozwiązanie mało popularne. W aranżacji wnętrz najczęściej balkon lub taras to „przedłużenie salonu”, taki pokój dzienny na świeżym powietrzu!
Jednak czasem nie można zaaranżować wnętrz inaczej, gdyż ułożenie pomieszczeń i instalacji na to nie pozwala. Jednak co nietypowe, wcale nie musi być złe!
Zobaczcie jakie fajne miejsce zostało stworzone w tym dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni ponad 50m2, biała klasyczna kuchnia z drewnianą podłogą oraz taras z miękką sofą, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu.

Taras jest w tym przypadku adekwatny do wielkości pomieszczeń, zmieściła się duża miękka sofa oraz mała ławeczka/ miejsce do siedzenia ozdobione miękkimi poduszkami.
Na większej powierzchni tarasu czy przydomowego ogródka można zamieścić kilka sofek, wygodne fotele lub większy stół, a dla dzieci drewniany domek! Na dużej działce można postawić także domek na narzędzia, grilla lub domek letniskowy dla gości https://drewnolandia.pl/oferta/domy
W poszukiwaniu produktów dobrej jakości warto sprawdzić ofertę marki Drewnolandia. Takie domki mogą być nie tylko letniskowe, ale także całoroczne. Od lat buduje się je z powodzeniem w tzw. „stylu kanadyjskim”!
zdjęcia autorstwa / opublikowane we współpracy z reveny.se

7 komentarzy

 • Maja

  Śliczniutkie mieszkanie. Ja mam mały balkon ale również bardzo fajnie urządzony. Znacznie wolałabym mieć taki taras.

 • Blanka

  Rewelacja! Takie wyjście na taras, aby móc się obudzić ze świeżą poranną kawką, lub, gdy przychodzą znajomi i impreza przenosi się do kuchni ma swoje zalety. Fajne jest to, że ani trochę nie wygląda to „dziwnie”. Wnętrze też jest dobrze dograne, nie wspominając o bardzo klimatycznym tarasie. Zdecydowanie pozytywne wrażenie.

 • IngaF

  Ale ładnieee! Też bym chciała mieć kuchnię z wyjściem na taras 🙂 Te białe meble sprawiają, że to wnętrze to taka kuchnia w stylu greckim. Pięknie.

 • Martyna

  Kuchnia z wyjściem na taras to moje marzenie. Co prawda w przypadku mojego mieszkania to awykonalne, bo mieszkam na 3 piętrze, ale spełniam swoje drugie marzenie – wyspa w kuchni. Meble już wybrane, teraz przeglądam okapy wyspowe i chciałabym wybrać coś niecodziennego. Lubię bawić się wystrojem w moim domu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *