DOM

Literki w pokoju dziecka – dekoracja wnętrza

Literki w pokoju dziecka mogą pojawiać się w różnych formach i rzeczach. Mogą to być napisy na ścianach, na pościeli, a nawet na zabawkach. Jeśli lubicie czynić rzeczy wyjątkowymi, to można udekorować pokój imieniem dziecka.

(Kolor komody też jest niesamowity !)
 Pluszaki z wyhaftowaną literką
cena 49zł
cena 299 zł 
Akcesoria z imieniem dziecka
cena 25 zł za literkę

8 komentarzy

 • Agata

  Super, ja mam kilka rzeczy dla mojego synka z literką. Słodko to wygląda – taka Kruszynka w podpisanym rożku:) A jak będzie większy i będzie miał swój pokój myślę aby "podpisać" drzwi do pokoju drewnianymi literami lub napisać imię własnoręcznie. Ważne aby nie przesadzić i nie "ostemplować" wszystkiego dookoła;)

 • 7rano

  Drogie takie literki, a przecież można śmiało pobawić się samemu i zrobić, np z kartonu. Szczególnie dla większych dzieci super pomysł, gdy ich własne dzieło znajdzie się potem na ścianie.

 • bernikula

  Moje dzieci mają na drzwiach wejściowych zawieszki z napisami ich imion, ale nie z pojedynczych literek. Takie rozwiązania też są efektowne:)

 • Beata

  Literki we wnętrzach coraz bardziej popularne, co mnie bardzo cieszy. Sama szyję przestrzennych poduszek – literek bardzo dużo. Dużą popularnością cieszą się również girlandy z imieniem dziecka.

 • Magda

  Ale piękne są te dodatki. Już niedługo i ja będę stroiła pokoik. Co polecacie Kochane na drzwi do pokoju dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *